Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Na Aldo nábytku stále nové kolekcie

Francúzsky výrobca Gautier, ktorého na českom a slovenskom trhu zastupujeme, prišiel ku koncu tohto roka s ponukou novej detského kolekcie Jack. A ako sme tomu už práve u francúzskych designov zvyknutí, kolekcia detského nábytku je veľmi kvalitná a praktická. Veľmi dobre je tiež zvolený odtieň, ktorý je predurčený chlapcom. V ponuke detského nábytku a detských izieb totiž stále prevláda väčší výber pre dievčatá, preto je dobre, že práve v kategórii určenej chlapcom dochádza k jej rozšíreniu. Čo vám teda kolekcia detského nábytku Jack môže ponúknuť?

 

Riešenie malých interiérov detských izieb

Najväčšie úspory priestoru v interiéri malej detskej izby môžete dosiahnuť obstaraním multifunkčné detské postele. A tiež s týmto riešením prichádza v kolekcii Chic výrobca, aby splnil požiadavky zákazníkov rôzne veľkých interiérov.

 

   

 

Vyvýšené postele, ako u nášho návrhu z kolekcie Jack, môžu vďaka takto riešenému miestu na spanie ponúknuť vo vzniknutom priestore hŕbu užitočných dielov nábytku. Detská posteľ pre matrac 90x200 cm ponúka komodu s dvoma krídlami a odkladaciu policu rozdelenú do dvoch priestorov.


Dětská postel Reverso     Dětská postel Tobo


Na fotografiách predstavujeme ďalšie obľúbené detské postele, pre školáka aj s písacím stolom a pre predškoláka so šmýkačkou. Francúzsky výrobca si dal záležať na tom, aby vaše deti posteľ milovali, či už pre funkčnosť, alebo aj dizajn. Na nábytku Aldo navyše nemusíte premýšľať nad roštom, v cene každej postele už rošt je.

 

Riešenie interiéru detských izieb školákov a študentov

Ak nechcete každých päť rokov svojmu dieťaťu zariaďovať novú detskú izbu, zcela určite je lepšie voliť už v dobe predškolského veku decentný dizajn bez detských motívov. Ťažko si môžeme predstaviť, že dospievajúci násťročný školák uvíta posteľ v podobe autíčka, či lode, ktorú ste mu zaobstarali keď navštevoval škôlku. Áno, taký nábytok vyzerá pekne, ba dokonca milo, ale ... Ak už v predškolskom veku vyberiete svojmu dieťaťu "triezvy" dizajn, máte postarané až do doby, než opustí rodinné hniezdo.

 

    

 

 

V detskej izbe môžeme povedať patrí k najdôležitejším dielom nábytku detská posteľ a písací stôl. Tieto diely totiž môžu veľmi ovplyvniť zdravý vývoj vášho dieťaťa.

Medzi ďalšie diely patrí klasika a to v podobe detskej komody, nočného stolíka, či malé komody hneď vedľa postele. K detskej posteli môžete kúpiť veľký šuplík, ktorý kopíruje obvod celej postele, teda poskytne dostatok úložného priestoru. Kolekcia detského nábytku Jack však ponúka ďalšie, nemenej zaujímavé diely, ktoré si môžete vybrať v zostavách ponúkajúce diely samostatne pre individuálny zariadenie každého interiéru.Dětský pokoj BiotifulKvalita predovšetkým pri detskom nábytku je veľmi dôležitá

Sme radi, že môžeme ponúkať nábytok francúzskeho výrobcu Gautier. Kolekcie detského nábytku sú certifikované a patrí pod známú akostnú značku Gami. S našou ponukou dopravy zadarmo po celej republike potom nemôžete mať iný, než spokojný nákup.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Rovnako venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.