Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Na nábytku Aldo vám rustikálny nábytok ponúkame na mieru

Rustikálny nábytok je na našich stránkach jedinou kategóriou, kde vám môžeme ponúknuť výrobu daných dielov na zákazku podľa vami požadovaných rozmerov. Čo preto urobiť? Stačí si len vybrať patričný design, ktorý vám upravíme ako chcete. To znamená, že ak napríklad zamýšľate zaobstarať komodu z ponuky rustikálneho nábytku, ale nevyhovuje vám jej výška, hĺbka, alebo šírka, dizajn vašim rozmerom prispôsobíme. A to všetko iba za 20% navýšenie od základnej ceny. Rustikálny nábytok je všeobecne veľmi obľúbený a jeho popularita v posledných rokoch skôr ešte stúpa. V dnešnej uponáhľanej dobe sa mnohí z nás snažia aspoň doma obklopovať prírodnými materiálmi, z ktorých je aj rustikálny nábytok. Konkrétne z dreva mahagón. A prečo na zákazku? Ponuka desiatok designov a predovšetkým vám nábytok doručíme ako vidíte na fotografiách, teda nečaká vás zložitá montáž.

 

Rustikálny nábytok prispôsobíme vašim potrebám

Ďalšou výhodou tejto ponuky nábytku je možnosť voľby povrchovej úpravy. Môžete vyberať z radu dostupných odtieňov, môžete zvoliť miesto prírodného vosku lak, ale rovnako tak môžete daný nábytok zaobstarať úplne bez povrchovej úpravy. Nábytok v surovom stave potom môžete sami namoriť podľa vlastného vkusu odtieňom, ktorý napríklad v našej ponuke nie je ako dostupný. Aké odtiene a povrchové úpravy ponúkame, predstavujeme v krátkom prehľade.

 

    

 

Ponuka základných odtieňov sa snaží zachovávať prírodné odtiene a úprava dreva je vždy taká, že zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Práve pre drevený nábytok platí, že aj keď použijete niektorý z odtieňov, bola by večná škoda samotné drevo úplne prekryť nejakým náterom.

 

 

 

Rustikálny nábytok v zostave dielov

Naša ponuka je taká široká, že z daných dielov máte možnosť vybaviť daný interiér komplexne. A nábytok tiež predstavujeme do všetkých typov interiérov, od spálne cez kuchyňu až po pracovňu. Interiér zariadený rustikálnym nábytkom má svoju charakteristickú atmosféru, ktorú dokáže vykúzliť snáď len prírodný materiál. Veľmi často sa rustikálny nábytok vyhotovuje, či kupujete na chalupy a chaty. pre tento účel sú veľmi obľúbené vitríny, jedálenské stoličky a jedálenský lavice.

Na našich stránkach nábytok Aldo ale nájdete aj ponuku rustikálneho nábytku vo veľmi elegantnom dizajne. Značkový nábytok Nova Solo od dánskeho výrobcu, alebo kolekcia od nemeckého a francúzskeho výrobcu. Návrhy týchto výrobcov sú viac prispôsobené moderným domácnostiam, bohužiaľ sú tiež cenovo náročnejšie, pretože výrobným materiálom je kvalitné drevo mahagón, alebo mango. Kolekcia týchto výrobcov sú veľmi originálne, ale pre túto skupinu nábytku neplatí možnosť výroby daných dielov na zákazku.

 

 

Či už si zvolíte akúkoľvek kategóriu, získate príjemný, štýlový design do vašej domácnosti. Za zmienku stoja aj detaily v podobe úchytiek, ktoré naozaj samotný dizajn veľmi príjemne dotvárajú. Jedná sa vždy o úchytky kovové, veľmi netradičné s originálnou patinou. Príjemné je určite dodanie nábytku v diele bez nutnosti akejkoľvek montáže. Stačí iba pre nábytok vybrať to správne miesto.

 

V dnešnej tak trochu uponáhľanej dobe je veľmi prezieravé sa aspoň doma obklopiť prírodnými materiálmi. Nielen že získate ekologický, zdravotne nezávadný nábytok, ale navyše drevo má aj pozitívny vplyv na psychiku človeka.