Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok, ako imitácia masívu

Ako prvý pre český a slovenský trh si Vám spoločnosť nábytok Aldo, so svojim partnerom, francúzskym výrobcom nábytku, dovoľuje predstaviť nábytok v modernom dizajne, ktorý aj napriek tomu, že je vyrobený z mdf dosky, tak vďaka novým technológiám je na nerozoznanie od masívneho dubového dreva. A to nielen na pohľad, ale aj povrch je v 3d formáte, teda nie je hladký a vy tak môžete hmatom cítiť štruktúru dreva ako v reáli. Francúzsky výrobca priniesol kolekciu nábytku predovšetkým pre väčšiu dostupnosť nábytku milovníkom dubového dreva, ale za môžeme povedať polovičnú cenu. Imitácia dreva je tak verná, že laik materiál nerozozná. A ako prvý Vám prinášame kolekciu Mathis, moderný nábytok na vybavenie interiéru obývacej izby, alebo jedálne.

 

 

Moderné bývanie - imitácia dreva

Náklady na bývanie neustále podliehajú všadeprítomnej inflácii a preto je dobre, že francúzsky výrobca sa snaží aspoň v niečom vyjsť v ústrety. Pokiaľ patríte medzi milovníkov dreva, ale vďaka vysokej cene ste si nábytok z masívu ešte nekúpili, máte teraz jedinečnú príležitosť. Kolekcia moderného nábytku do obývačky, či jedálne, Vám ponúka niekoľko dielov na výber.

 

  

 

Prvýkrát bola nová technológia povrchovej úpravy predstavená na tohtoročnej celosvetovej výstave nábytku v Kolíne, na ktorej sme sa zúčastnili aj my. A nábytkom, ktorý je vyrobený z mdf doska, ale nielen na pohľad, ale aj na dotyk bol na nerozoznanie od dubového dreva, sme boli unesení. Kolekciu si konečne môže zaobstarať od tohto týždňa aj náš zákazník a veríme, že nábytok bude patriť k veľmi obľúbeným.

 

 

Nábytok je dodávaný v odtieni ako dubové drevo. Výhodou však nie je iba polovičná cena, ale nábytok vyrobený z mdf dosky a nie z masívu ponúka väčšiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu, lety nemení svoj odtieň a nie je potrebné sa nejako zvlášť starať. Jednotlivé diely sú navrhnuté tak, aby mohli vyplniť interiér ako obývacej izby, tak jedálne, ale napríklad vitrína Mathis má taký osobitý dizajn, že aj samostatne umiestnená v priestore pritiahne vašu pozornosť. Nábytok z mdf dosky, potiahnutý dyhou v 3D formáte má na ružiach ustlané av jeho úspech verí mnoho odborníkov na bývanie.