Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo opäť prekvapuje dizajnom detského nábytku

Sme veľmi radi, že aj pre rok 2015 dodržíme svoje slovo a naša spoločnosť nábytok Aldo bude opäť patriť k tým, kde nájdete predovšetkým "iný dizajn. A to, že stále viac našich zákazníkov či už na Facebook, alebo v recenziách o nás píše "sú iní" nás veľmi teší a sme na to právom pyšní. naším cieľom je už po niekoľko rokov prinášať na slovenský a český trh designy, ktoré inde nenájdete, designy, ktoré sú veľmi funkčné a nápadité a ktoré samozrejme ponúka tiež dostupnú cenu aj pre náš trh. Pre tento rok prinášame úplne novú ponuku detského nábytku dánskeho výrobcu, ktorá okrem samozrejme nových dizajnov prináša tiež úplne nový spôsob zariaďovaní detskej izby. Jednoducho povedané všetko, čo na ilustračných fotografiách uvidíte, si tiež na našom e-shope budete môcť zaobstarať. A my veríme, že produktová rada dánskeho výrobcu bude rovnako úspešná, ako ponuka nábytku od francúzskych výrobcov. Dnes vám prinášame malú inšpiráciu toho, čo pre vás v roku 2015 chystáme.

 

 

Tematické detské izby pre dievčatá

Zariadiť detskú izbu pre dievča, alebo dve či tri dievčatá, nie je vôbec ľahká úloha. Každá z nich má svoj osobitý vkus od odtieňa po obľúbenej rozprávkovej postavičky. S ponukou dánskeho výrobcu však môžete v jednom detskej izbe mať niečo pre každú z dievčat. ponuka samostatných dielov vám umožní treba jednotný dizajn dvoch postelí ozdobiť rozdielnymi vankúšmi a doplnkami. Ale fotografia určite napovie viac.

 

Dětský pokoj Billy

 

Určite nám dáte za pravdu, že návrhy detských izieb sú naozaj originálne. Tematicky určené pre dievčatá, ktoré majú skôr chlapčenskú záujmy a aj pre dievčatá, ktoré sú veľmi romantické. Látky sú ručne vyšívané a materiálom pre výrobu všetkého nábytku v ponuke dánskeho výrobcu je masív, konkrétne drevo borovice.

  

Tematické detské izby pre chlapcov

Aj tu je ponuka prekvapivo rovnako veľká, ako v sortimente nábytku určeného dievčatám, čo nebýva pravidlom. Ponuka detských izieb pre chlapcov a samostatných dielov detského nábytku vás tiež osloví predovšetkým nápaditosťou a funkčnosťou. Vybaviť možno ako malé, tak aj veľké interiéry. Detská izba pre jedného chlapca i pre súrodencov. A samozrejme vďaka širokej ponuke tematických detských izieb a možnosti flexibilného výberu, hravo zariadite tiež detskú izbu pre súrodencov, babu a chalana.

 

 

Veríme, že s novou ponukou detského nábytku budú vaše deti rovnako spokojné, ako tie z Dánska. A aby ste boli spokojní aj vy rodičia, aj pre rok 2015 platí doprava po celej republike úplne zadarmo od 8 000 kč. Novinkou na našom portáli je možnosť objednania montáže nábytku a na vybraný sortiment detských izieb je u nás naozaj jednoduchý aj vďaka ponuke kolekcií.