Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo - originálny design

Ďalšou novinkou na našom portáli je detský nábytok francúzskeho výrobcu. Je naozaj netradičné v tom, že v ňom prevláda farebnosť a nápaditosť. Dnes vám predstavíme detskú izbu v modernom dizajne a odtiene určené slečnám, väčším aj tým menším. Samostatné diely nábytku v ponuke dovoľujú vybaviť ako väčší, tak menší interiér, k dispozícii je na výber aj samostatné detské postele v prípade, že chcete nejaké úsporné, multifunkčné riešenie. A nechýba samozrejme použitie ružového odtieňa.

 

Detská izba pre dievčatá do malého interiéru

Návrh riešenia pre malé interiéry v podobe praktickej detskej postele "multifunkčná", ktorá samozrejme okrem úložného priestoru v podobe šuplíkov a písacieho stola, ponúka oveľa, oveľa viac. Vďaka novým technológiám povrchových úprav, môže výrobca nielen pre posteľ, ale aj ďalšie diely pre kompletné zostavenie detskej izby, ako napríklad komoda, klasická posteľ, alebo šatníková skriňa, ponúknuť veľmi netradičný odtieň.

 

Dětský pokoj Chic    Multifunkční dětská postel Chic

 

Detská izba pre dievčatá do väčšieho interiéru

Návrh na fotografiu je riešením detskej izby aj pre väčšiu slečnu, môžeme teda označiť aj ako vhodný návrh pre vybavenie študentskej izby. Tiež detskú izbu, ako všetky ďalšie v našom e-shope, si môžete vybrať na základe ponuky samostatných dielov. Nemusíte kupovať niečo, čo by ste v detskej izbe mali zbytočne navyše. Čo všetko francúzsky výrobca ponúka vám prikladáme v malom prehľade dielov.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětský psací stůl Biotiful

 

Krásna, elegantná av nádherných odtieňoch. Áno, taká je posteľ z kolekcie Biotiful od francúzskeho výrobcu, kde už od pohľadu je zrejmé, komu toto príjemné miesto spania je určené. Kolekcia detského nábytku Biotiful spĺňa všetky očakávania menších i väčších dievčat a detská izba vybavená nábytkom z tejto kolekcie bude splnením ich snov.

 

 

Detská posteľ, ktorá je doplnená, ale len náznakom rustikálnymi prvkami a to dodáva nielen posteli, ale všetkým dielom z kolekcie pomyselnú eleganciu. Reprezentatívny dizajn každej školáčky, navyše v tých najobľúbenejších odtieňoch asi každého dievčaťa. A kto iný môže potrebám dievčat rozumieť viac, než práve francúzsky výrobca. Veď Francúzsko je od nepamäti krajinou, ktorá udáva módu, ponúka tú najlepšiu kozmetiku a parfumy, skrátka Francúzsko dievčatám a ženám rozumie.