Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo oslavuje Valentín s láskou k deťom

Pripravili sme pre vás pri príležitosti sviatku všetkých zamilovaných ponuku, ktorá rozhodne poteší rad detí a rodičov, ktorí tak majú možnosť do 17.2.2020 ušetriť nemalý finančný obnos. Sviatok zamilovaných platí pre všetkých a aj my ako rodičia predsa svoje deti milujeme. A tak ponuka, ktorú sme pripravili je určená výhradne našim malým deťom, ktorým všetko odpúšťame, pretože je od narodenia milujeme tou najväčšou, rodičovskou láskou.

Akčná ponuka je rozdelená do niekoľkých skupín. Do 17.2.2020 môžete zaobstarať nádherný, elegantný detský nábytok pre dievčatá v rustikálnom dizajne z kolekcie Amori od belgického výrobcu. Biely elegantný nábytok určený malým i väčším slečnám, ktoré sa v detskej izbe vybavené týmto nábytkom budú naozaj cítiť ako princezné. Môžete si vybrať z niekoľko typov detských postelí a nechýba ani TOP produkt, ktorým sa v minulom roku stala detská posteľ s nebesami. A keď sa rozhodnete zaobstarať celý komplet detskej izby, úspora finančných prostriedkov bude naozaj veľká.Obľúbená akčná ponuka, matrace zadarmo k vybraným typom nielen poschodových postelí

Keďže bola v minulom roku akčná ponuka poschodových postelí s matracmi zdarma toľko úspešná, rozhodli sme pri príležitosti sviatku všetkých zamilovaných túto akciu opakovať. A tak po pol roku máte opäť možnosť zaobstarať k vybraným poschodovým posteliam a multifunkčným posteliam MATRACE vo vysokej kvalite ZADARMO. Ak túto ponuku využijete do 17.2.2020, potom na jednej poschodovej posteli s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm ušetríte až 310 Eu, pretože získate zároveň s obstaraním poschodovej postele nielen rošty v cene, ale aj dva matrace. Obľúbený 5-tich zónový matrac z kvalitných pien zaisťuje anatomicky správny a veľmi dobrý spánkový komfort. Výška tohto matraca v poťahu je 15 cm a je určená pre váhovú kategóriu do cca 110 kg. Obojstranné jadro matraca je zložené z dosky kvalitného ľahčeného polyuretánu a po oboch stranách masážne dosky z vysoko kvalitnej peny. Matrac Aldo Aj je opatrená obojstranným prateľným pleteným poťahom. Matrac je vhodný na lamelový rošt pevný aj polohovací.Multifunkčná poschodová posteľ Born Spring vyrieši problém s nedostatkom miesta

Poschodová posteľ v akčnej ponuke so zľavou až 30%, poschodová posteľ s širokými možnosťami pre vašu detskú izbu a predovšetkým s láskou pre vaše deti, pretože vďaka funkčnému dizajnu im zostane veľa miesta na hranie. Poschodová posteľ pre dve, ale vďaka prístelke v podobe šuplíku aj pre tri deti a s obľúbenými schodíky, ktoré ponúkajú šuplíky na hračky s pomalým dojazdom.

Poschodová posteľ, ktorá tiež patrí k TOP produktom v roku 2019 a stala sa veľmi populárnou. Poschodová posteľ, ktorá vyrieši hŕbu problémov a pre deti je veľmi komfortná. Vysoká kvalita daná materiálom MDF dosky a jej hrúbkou. Nádherné odtiene, ktoré deti milujú a to všetko teraz za zvýhodnenú cenu pre všetkých zamilovaných rodičov.Ponuka je široká a veríme, že každý zamilovaný rodič spolu s ratolesťami nájde to, čo urobí všetkým radosť. Akčná ponuka pre všetkých zamilovaných, akčná ponuka s láskou k deťom, ponuka, ktorá končí 17.2.2020 v 8 hodín ráno. Premýšľajte, merajte a my vám radi s akýmikoľvek otázkami pomôžeme.

S láskou k deťom Nábytok Aldo