Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo ponúka nové limitované edície pre deti!

Limitované edície sú vždy u vás zákazníkov veľmi obľúbené a to predovšetkým preto, že limitovaná edícia znamená aj neopakovateľnú cenu. Akciová cena je vždy po nejakú dobu a u limitovaných edíciách naozaj záleží na tom, ako ste rýchli. Zvýhodnená cena sa totiž vzťahuje vždy len na niekoľko málo kusov, alebo dokonca je len niekoľko málo kusov vyrobených. A tak ak sa vám z našej limitovanej ponuky naozaj niečo veľmi páči a je to zrovna typ nábytku, ktorý by ste uvítali, neváhajte príliš dlho.

Podľa čoho vlastne ponuka nábytku do limitovanej edície vzniká, ako túto ponuku pripravujeme? Vďaka dlhodobému predaji nábytku máme samozrejme tiež viac skúseností a môžeme povedať, že sa stále učíme. Dizajn sa neustále vyvíja, mení, tiež už poznáme čo sa našim zákazníkom bude páčiť viac a čo menej. Sledujeme vaše najobľúbenejšie odtiene, sledujeme, ktorý typ nábytku u vás víťazí. A môžeme povedať, že jednotkou na portále nábytok Aldo je stále detský nábytok. Na základe skúseností, najobľúbenejších odtieňov a iných dôležitých poznatkov tak začínajú vznikať pre našich zákazníkov takzvané limitovanej edície.

Nábytok, ktorý je po jednej sérii vyrobený len pre náš portál či nábytok, na ktorý je naozaj daná veľmi výrazná zľava. A aj keď je tu stále babie leto, my sa pomaly musíme s predstihom pripravovať na obdobie Vianoc. V tomto roku pre vás naozaj zaujímavú ponuku za bezkonkurenčnú cenu. Ponuka vznikla špeciálne pre zákazníkov nábytku Aldo v spolupráci s francúzskym a nemeckým výrobcom. Veríme, že aj tohtoročná voľba pre produkty do limitovanej edície sa vám bude páčiť.

 

 

Detská poschodová posteľ Tom pre dve alebo tri deti

Keďže si všeobecne detské poschodové postele získali veľkú obľubu u vás zákazníkov ako riešenie detskej izby pre dve deti, nesmie ani v limitovanej edícii tento typ nábytku chýbať. Spojili sme odtieň svetlého dubu s bielym tak, aby bolo možné poschodovú posteľ využiť ako pre dievčatá, tak pre chlapcov, alebo samozrejme aj pre súrodencov. Aj tu je dodržané niekoľko bezpečnostných zásad, na ktoré sa poschodové detské postele francúzskeho výrobcu stali tak obľúbené.

 

Patrová postel Tom pro holky     Patrová postel Tom pro kluky

 

Prečo sú vlastne poschodové postele tak obľúbené? No predovšetkým v malých interiéroch ušetrí veľa miesta v danej miestnosti deťom na hranie. Alebo vám zase zostane viac miesta na väčšiu písací stôl pre školákov či nejakú tú komodu navyše. Poschodové postele tiež deti milujú, jediným problémom, ktorý budete musieť vyriešiť je, kto bude spať hore a kto dole. Hádke sa deti skrátka niekedy nevyhnú. Poschodové postele pre deti od francúzskeho výrobcu nájdete na našom portále naozaj vo veľmi širokom výbere.

 

 

Nábytok deťom, keď sú školou povinné

Druhou ponukou, ktorú vám pre kategóriu limitovaných edícií chceme dnes predstaviť, je veľmi praktická zostava detského nábytku od nemeckého výrobcu, predovšetkým potom určená deťom už školovpovinných. Vy sami si môžete určiť, ako zostava písací stôl, detská stolička, kontajner na kolieskach, regál a látkové boxy do regálu bude vyzerať. Odtieň zostavy si môžete zmeniť. Písací stôl, regál a kontajner je vždy v bielom prevedení, ale vybrať si môžete odtieň detské stoličky a látkových boxov, ktoré sú veľmi, veľmi praktické. Ale ešte viac flexibilné, praktický je písací stôl, pretože sa svojimi funkciami radí do kategórie takzvaného "rastúceho detského nábytku".

 

Dětská postel Ocean rosa

 

U písacieho stola je možné využiť, predovšetkým potom pre dieťa, hneď niekoľko funkcií. Môžete si nastaviť výšku pracovnej dosky, ale pozor, aj jej sklon. Možné nastavenie sklonu dosky je výhodné a prospešné predovšetkým pre prváčikov, pretože ti radi doslova pri písaní na stole ležia. Tomu zabránite sklonom dosky pod potrebným uhlom (čo je pre každé dieťa individuálne) a zamedzíte tak zlému držanie tela. A správny rast je pre deti predsa toľko dôležité. Ak potom k takému písaciemu stolu ešte zaobstaráte stoličku s možným nastavením výšky sedadla, zostavu môžete prispôsobovať dieťaťu postupne podľa jeho vzrastu od prvej triedy až po dospelosť.

 

Dětská postel Mak

 

To sú naše "tipy", ktoré sme pre vás pripravili v tohtoročnej limitovanej edícii. Veríme, že aj tento rok sme sa vám trafili do nálady a vášho vkusu. Nábytok Aldo sa určite oplatí sledovať, pretože dizajn nás baví a každý týždeň pripravujeme v spolupráci s výrobcami niečo nové, veríme že vždy zaujímavého. A samozrejme je tu ešte naša doprava zadarmo od 300 Euro až k vám domov.