Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo ponúká predĺženú záruku 3 až 4 roky

V tomto roku k službám vám, zákazníkom, pribudla ďalšia. Ako jediný portál, e-shop s nábytkom, ponúkame predĺženú záruku na vybrané druhy tovaru a to 3 až 4 roky. A verte, že skupina nábytku s predĺženou zárukou nie je vôbec malá. Dizajn nás baví a naši stáli zákazníci už vedia, že Nábytok Aldo sa venuje všetkému novému, neustále pre vás vyhľadávame nové designy a to doslova po celom svete. A za ponukou a predovšetkým aj kvalitou toho, čo pre vás nájdeme, si tiež stojíme. Čo všetko vám v tomto roku teda môžeme ponúknuť so zárukou 3 a 4 roky? 

 

Predĺžená záruka na nábytok - 3 roky

Do tejto prvej skupiny patrí designový, certifikovaný nábytok francúzskeho výrobcu Gautier. Nájdete tu nábytok do detskej izby, spálne, jedálne, alebo obývačky. Dobu záruky vždy uvádzame u daného produktu v jeho parametroch, je teda veľmi ľahké sa zorientovať. A malá ukážka z noviniek na tento rok. 

     

 

 

Predĺžená záruka na nábytok - 4 roky

Tu patrí ponuka rustikálneho nábytku dánskeho výrobcu, ktorý pre výrobu svojich návrhov používa kvalitné drevo mahagón. Tiež vďaka kvalite tohto dreva, je rustikálny nábytok takmer "nezničiteľný", samozrejme pri bežnom užívaní. Ucelená ponuka tohto nábytku patrí k veľmi obľúbené na našom portáli a všetky diely sú v snehovo bielom odtieni. Netradične pre kategóriu rustikálneho nábytku predstavuje dánsky výrobca tiež detské izby. Medzi ďalšie dostupné interiéry s predĺženou zárukou potom patrí spálne, jedálne, obývacie izby, predsiene, ale tiež rad samostatných dielov a bytových doplnkov. A opäť pre inšpiráciu niečo málo z ponuky, tentokrát detská izba Nova Solo a predsieň.

 

    

 

Nábytok je pre nás hrou, zábavou, baví nás tiež navrhovať interiéry. Ale baví nás tiež, keď okruh našich spokojných zákazníkov sa neustále rozrastá. Podeľte sa s nami o vaše interiérové vychytávky, o to, čo sa vám u nás páči (alebo nepáči), čo vám u nás chýba aj prostredníctvom Facebooku.