Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo pre rok 2015

Aj napriek tomu že Vianoce a Nový rok sú ešte len pred nami, my už na nábytku Aldo pomaly pre vás pripravujeme nové kolekcie nábytku. A verte nám, že rok od roku je dizajn dômyselnejšie a viac elegantný, nápaditý. Na čo sa môžete už od decembra tohto roku tešiť z našej novej ponuky, ktorá je pre rok 2015? Pre najpredávanejšie poschodové postele na našom portále Bibop a Swan sme upravili niekoľko detailov. predovšetkým čo sa odtieňov týka. Tie sme trochu zjemnili, aby poschodová posteľ bola viac elegantný, moderný. Veríme, že malá úprava oproti pôvodným odtieňa sa u vás zákazníkov stretne s pozitívnym ohlasom. A samozrejme malá ukážka z ponuky kolekcie roku 2015. ktorú budeme naskladňovať už posledný mesiac v roku a tak treba ešte stihnete krásny darček pod stromček.

 

    

 

Na prvej fotografii uvádzame nový design poschodové postele Bibop v odtieni akácie, na druhej fotografii je pôvodný návrh poschodové postele v odtieni buk. Zmenili sme tiež výplne políc, u novej postele to je svetlo béžový odtieň v kombinácii s jemnou, svetlo ružovou. Či sa nám zmena podarila k lepšiemu a my dúfame že áno, už necháme na posúdenie na vás.

 

    

 

Ďalším najpredávanejším dizajnom je poschodová posteľ Swan. Aj tu sme pre nadchádzajúci rok pripravili niekoľko minimálnym úprav a takisto uvádzame názorne na fotografiách. prvý návrh je poschodová posteľ Swan v novom dizajne, druhý návrh je poschodová posteľ Swan v pôvodnom dizajne. Úpravy sú minimálne aby obe poschodové postele patrili stále k tak obľúbeným ako doteraz.

 

    

 

Naším cieľom v roku 2015 bude stále prinášať také designy, ktoré sú dômyselné a ušetrí vám veľa miesta vo vašom interiéri. A to samozrejme neplatí len pre vybavenie detskej izby, ale aj spální, kuchýň, alebo obývacích izieb. Takže môžeme povedať, že našim krédom sú úložné priestory. Pre rok 2015 ale máme množstvo ďalších prekvapení, ktoré sa netýkajú len ponuky nových dizajnov, ale aj skvalitnenia našich služieb ďalšími výhodami pre vás, našich zákazníkov. Už teraz sa môžete tešiť na našu dopravu zadarmo po celej slovenských republike, ktorá bude zachovaná aj pre nadchádzajúci rok.