Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo stále rozširuje ponuku služieb

A nielen služieb. Novo sa môžete na našich stránkach stretnúť tiež s veľmi nápomocnými videami našich kolekcií, ktoré rozhodne pomôžu pri voľbe nábytku. Na záložke kanálu Youtube videá predstavujú funkcie nábytku, ich maximálne využitie a to ako nábytok vyzerá v interiéri. Pre vás veľká pomoc a ľahšie rozhodovanie pri voľbe dizajnu. Aj pre rok 2015 platia naše doprava zadarmo po celej českej a slovenské republike, rovnako ako výnos do poschodia. K službe, ktorú ste okrem iného veľmi obľúbili, montáž nábytku sme na základe vašich podnetov pridali aj demontáž vášho starého nábytku. Znamená to, že keď nábytok na našich stránkach objednáte, nábytok vám privezieme a do maximálne troch až štyroch dní prídu ďalší pracovníci nábytku Aldo, ktorí vám demontujú pôvodné nábytok a zmontujú nový. Sme radi, že opäť sme v niečom iní a tento trend služieb budeme udržiavať aj po celý tento rok. A chystáme ďalšie a ďalšie služby, ktoré sa stretnú dúfame s rovnakým ohlasom.

 

Nábytok Aldo sa snaží tiež prinášať originálne designy nábytku, našim cieľom je byť naozaj iný internetový predajca. Najviac potom pre vás hľadáme a najväčšiu obľubu tiež má nábytok multifunkčný, ktorý oceníte pri zariaďovaní interiéru detskej izby. Ale za zmienku stojí aj veľmi netradičné, nadčasové designy pre vybavenie spálne či obývačky. Veľkej obľube sa tešia aj naša ponuka multifunkčných postelí, ktoré predovšetkým dokážu ušetriť najviac miesta v malom interiéri.

 

  

 

Na fotografiách uvádzame najúspešnejšie postele z minulého roka. Multifunkčná posteľ Space up a poschodová posteľ s prístelkou Bibop, designy nášho francúzskeho partnera. Ale dizajnov, ktoré sú mnohokrát svojimi funkciami až neuveriteľné, je celý rad. Nábytok Aldo pridáva nové produkty do ponuky každý deň. Stále sa niečo deje a určite sa oplatí tiež sledovať nábytok v akcii, ktorý sa neustále mení. Máte tak šancu, že aj váš obľúbený dizajn zaobstaráte so zľavou.