Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok Aldo, to je nová ponuka nábytku každý deň

Do ponuky nábytku na našom portále nábytok Aldo sa snažíme prinášať nové kolekcie každý deň. Tí z vás, ktorí náš portál sledujete pravidelne viete, že prinášame designy veľmi moderné a vo väčšine zamerané predovšetkým na deti. Aj tento rok sa nám podarilo začať spoluprácu s našim novým partnerom, belgickým výrobcom. Dizajn belgických výrobcov či lepšie povedané dizajnérov je známy po celom svete a tiež veľmi obľúbený. Nové kolekcie, predovšetkým potom pre vybavenie detskej izby sú naozaj unikátné a my veríme, že sa vám opäť ponuka bude veľmi páčiť. Dnešné rozprávanie bude predovšetkým o tom, čo pre vás nábytok Aldo chystá na koniec tohto roka a pre budúci rok. Stále viac kladieme dôraz pri výbere našich dodávateľov na kvalitu, ktorá sa při výrobe nábytku určite oplatí. Nábytok kupujeme predsa na niekoľko rokov a tak vysoká kvalita je zárukou dlhej životnosti daných dielov. A ako nový, kvalitný nábytok belgického výrobcu bude prezentovaný na našich stránkach?

 

 

Kolekcia Chich pre školákov aj školáčky

Španielsky výrobca vždy ponúka nábytok s osobitým kúzlom a temperamentom, ktorý je blízky predsa aj pre nás. Nechajte sa inšpirovať ako bývajú deti v Španielsku, aj v tejto krajine majú rodičia úplne rovnaké starosti pri zariaďovaní detskej izby ako aj vy. Dizajn, kvalita a široká ponuka dielov je cestou, ako detskú izbu vašej princeznej zariadiť av tejto kolekcii máte nekonečné množstvo možností.

 

    

 

Detská posteľ, okrem nádherného dizajnu je aj veľmi praktická, čo ocenia predovšetkým rodičia, ktorí majú pre vybavenie detskej izby k dispozícii len menšiu miestnosť, alebo majú detí dve a k dispozícii len jednu izbu. Veľkým plusom, ktorý poteší práve veľa rodičov je to, že posteľ je možné zostaviť variabilne a tak môžu stáť zrkadlovo proti sebe v jednej detskej izbe. A ak máte chlapca a dievča, ani to nie je prekážkou, pretože identický dizajn postele zaobstaráte zase s modrými úchytmi. Navyše, celú detskú izbu môžete zariadiť v jednotnom dizajne, pretože kolekcia Chcem vás určite prekvapí veľkým výberom samostatných dielov. Do izby tak môžete zaobstarať nočný stolík, šatníkovú skriňu, komodu, ale aj samostatný písací stôl. Kolekcia detského Chic, je skrátka naozaj „chic“.

 

 

Kolekcia Bonny pre dievčatá

Najčastejším odtieňom pre vybavenie detskej izby pre dievča je samozrejme biely, často potom doplnený ružovým odtieňom. A presne v tejto kombinácii prináša belgický výrobca hneď niekoľko kolekcií. Veríme, že aj tu vás osloví nielen kvalita, ale aj veľmi praktický, multifunkčný dizajn.

 

 

     

 

 

Belgický výrobca predstavuje detský nábytok tiež veľmi bezpečný, všetky hrany nábytku sú zaoblené. Je tak znížené riziko zranenia dieťaťa. A ako jediný výrobca tiež ponúka detské postele so zábranou. Tá potom zamedzí pád menšieho dieťaťa z výšky. Samozrejme zábrana je len u vyšších posteľou, nie klasických. Kvalita, bezpečnosť a veľmi príjemný moderný dizajn, to je nábytok, na ktorý sa u nás môžete teraz tešiť a ktorý postupne budeme do ponuky zaraďovať.