Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok do obývacích izieb

Obývacie steny do obývacích izieb, ktoré pokryli i v malom byte takmer celú stenu, z našich domovov pomaly miznú. Prednosť sa stále častejšie dáva vzdušným zostavám o niekoľkých málo kusoch, a to platí aj pre väčšie obývacie izby.

 

Na čo nám zostava bude slúžiť?

 

Zostava v obývacej izbe by mala kopírovať životný štýl obyvateľov domácnosti a ich potreby a priority. Pred nákupom je potrebné položiť si otázku, na čo vlastne budem potrebovať zostavu? Čo do nej chcem umiestniť? Odpoveďou môže byť veľa - knihy, poháre, dekorácie, účty a faktúry, audio a video techniku, oblečenie a mnohé ďalšie. Ak máte v byte či dome dostatok úložného priestoru, a nemusíte tak spoliehať na rozmery zostavy, poobzerajte sa pokojne po zostave zložené len z niekoľkých kusov nábytku. Široký výber nájdete medzi modernými, klasickými či starými kúsky. Vzdušnejší zostavy sú často zložené z položenej či zavesené nízke skrinky v jednej úrovni a políc alebo skriniek v druhej a tretej úrovni. Súčasťou zostáv bývajú tiež televízne a audio stolíky a záleží iba na vás, či ich využijete a ak áno, kam ich umiestnite. Väčšina modelov je navrhnutá tak, aby ich bolo možné prispôsobiť predstavám jednotlivca. Nehrozí tak ani uniformita a strach, že by sme sa v byte suseda stretli s totožným vzhľadom zostavy.

 

Lacný nábytok do obývacej izby Infinity - bruges

 

 

Povrchová úprava

 

Farieb, vzorov, povrchových úprav i štýlov je na trhu nespočetné množstvo. Lacnejšia povrchová úprava je z umelej dyhy, drahšie potom z dyhy prírodné. V kurze sú stále zostavy kombinujúci farby horkej čokolády a vanilky či kávy a smotany. Návrat zaznamenávajú tiež červené odtiene čerešňového dreva a bežne sa stretnete aj so stále obľúbenými odtieňmi hnedej. V modernej zostave by nemali chýbať ani kovové prvky a sklo, najmä pieskované. Svetlé interiéry plné slniečka a denného svetla si žiadajú svoje a jedným z možných riešení môže byť nábytok v odtieni venge. Kolekcia Palace francúzskeho výrobcu, to je ponuka kvalitne spracovaných samostatných dielov pre zariadenie interiéru obývacej izby. Vybrať si môžete aj ďalšie diely, ktoré kolekcia ponúka pre interiér jedálne. A keďže jedálenský kút v obývacej izbe je veľmi častým riešením v malých interiéroch, ponúka sa praktické riešenie miestnosti v jednom dizajne.

 

Obývacia izba Palace J32 - diely

 

 

A čo knihy?

 

Ani v digitálnom veku plnom techniky a internetu sa väčšina z nás nevzdala kníh. Najčastejšie pre nich nájdeme umiestnenie práve v obývacej izbe alebo v pracovni. Pravdou ale zostáva, že moderné a vzdušný interiér s čistými líniami knihy trochu zaťažujú. Zvlášť ak je ich knižnica doslova plná. Riešením je odľahčenie priestoru tým spôsobom, že police na knihy nezaplníme úplne, ale niektorú z nich necháte úplne bez kníh a nahradíte je soškou, inú môžete zaplniť knihami len z polovice. Dva interiéry v jednej miestnosti, obývacia izba s pracovňou punúka kolekcia nábytku Sophia. Kolekcia nábytku Sophia môže byť jedným z mnohých riešení, ak nemáte k dispozícii samostatnú miestnosť pre zariadenie "domáce" pracovne a priestor vo vašej obývacej izbe nie je veľký. Francúzsky výrobca ponúka veľmi praktický dizajn, kedy súčasťou obývacej steny je písací stôl s nadstavcom a ľad osvetlením. Písací stôl už nemusí byť v obývacej izbe vôbec rušivým prvkom, ba naopak, do zostavy nábytku príjemne ladí. Zariadite tak obývaciu izbu aj kanceláriu v jednotnom dizajne, naviac za viac než príjemnú cenu.

 

Nábytok do obývacej izby, kancelárie Sophia III

 

 

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.