Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok do obývacích izieb

Dnešná doba so sebou prináša v zariaďovaní interiéru jednoduchosť a predovšetkým je kladený dôraz na efektivitu vybavenia daného interiéru. Inak tomu nie je aj pri zariaďovaní obývacích izieb. Doba kedy v obývačke dominovala veľká obývacia stena je nenávratne preč. Dnes si môžete na našom portáli zostaviť jednoduchú stenu podľa vašich možností. Nábytok Aldo vám dnes ponúkne niektoré zo systému nábytku do obývacích izieb z kolekcií francúzskeho výrobcu. Samostatné diely môžete rozmiestniť po obývacej izbe, alebo zostaviť do spomínanej obývacej steny, ktorá však bude mať rozmer podľa vašich potrieb a určite nebude monštruózna.

Systém nábytku, zariaďujeme modernú obývaciu izbu

Pokiaľ hľadáte pre obývacie izby príjemný, moderný nábytok v bielom prevedení, v kolekcii od španielskeho výrobcu si môžete vybrať z radu dielov. S ohľadom na naozaj nadčasový dizajn spracovaný do najmenších detailov je obstarávacia cena nábytku priaznivá.

 

Kolekce nábytku do obývacího pokoje Nova

 

V kolekcii a samozrejme aj v našej ponuke, nájdete ako jeden z dostupných dielov aj jedálenský stôl, na riešenie jedálenského kúta v obývacej izbe. Pre malé interiéry aj pre priestranné miestnosti obývacích izieb.

 

Tv stolek Nova    Komoda Nova

 

Jedným z dielov je aj televízna stena. Pokiaľ máte pre vybavenie interiéru obývacej izby málo miesta, môžete zaobstarať televíznu stenu ako samostatný diel, ak ste majiteľovi priestranného interiéru ponúka možnosť doplnenia daného miesta ďalšími dielmi z tejto kolekcie. Ponuka je veľmi unikátna predovšetkým vďaka dômyselnému designu as ohľadom na moderný dizajn a spracovanie do najmenších detailov je cena viac ako dostupná.

 

 

Štýlový nábytok do obývačky

Kolekcia ponúka nábytok v modernom dizajne do obývacej izby, navyše za dostupnú cenu. To docielil francúzsky výrobca použitím imitácie dubového dreva nie vo veľkých dieloch, ale použil zlomky dubového dreva v pravidelných obdĺžnikových tvaroch tlakom spojených do celistvých dosiek slúžiacich na výrobu daných dielov. Nábytok je taktiež špecifickým spôsobom výroby veľmi kvalitný. Takže ak ste milovníkmi moderného bývania, ale vysoké lesky, či sklo a kov nie je pre vás tým pravým, kolekcia z mdf dosky vás môže príjemne osloviť. Je to ponuka designu imitácie masívu, ktorý si môžete dovoliť aj v panelákovom byte.

 

   

 

Výrobou vznikol nielen zaujímavý reliéf na povrchu nábytok, ale nábytok je predovšetkým dostupný všetkým. Kolekcia predstavuje diely do obývacej izby aj jedálne, čo bol zámer výrobcu nie náhodný. Často práve obývaciu izbu s jedálňou vybavujeme v jednej miestnosti. Interiér tak môže byť veľmi harmonický, jednotný. Ekológia a zdravé bývanie je skloňované vo všetkých pádoch a nábytok Aldo nikdy pri žiadnych moderných trendoch nechýba. Stále častejšie zaraďujeme do našej ponuky a nielen pre vybavenie obývacích izieb zdravotne nezávadný, ekologický nábytok. Viac rastie aj dopyt, záujem o nábytok z masívu, ale nie v jeho tradičnej podobe známej po mnoho desaťročí, ale v jednoduchých líniách moderných návrhov. Kolekcia Adam je presne to, čo môžeme označiť ako moderný nábytok z masívu.