Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok do predsiene

Priestory predsiene sú tým prvým, čo človek pri vstupe do domu uvidí. Mali by teda budiť dobrý dojem. Predsieň spĺňa svojim majiteľom mnoho funkcií, slúži na obliekanie kabátov, prezúvanie, ukladanie sezónnych vecí alebo ako prijímací salón. Navyše v mnohých domácnostiach predsieňová chodba prepája ostatné miestnosti a stáva sa tak kľúčovým komunikačným uzlom bytu. Preto treba aj na malom priestore vybudovať účelnú a pohodlnú miestnosť.

 

Kolekce nábytku do předsíně Nestor

 

Predsieňové steny stále najobľúbenejšie

Predsieň mnohí podceňujú, ale väčšinou je prvým miestom, ktoré nás stretne pri vstupe do domu, je vizitkou jej majiteľov. Predsieň je aj praktickou miestnosťou. Pred zaobstarávaním predsiene, by sme mali zvážiť, čo od nej očakávame. A ruku na srdce, bez úložného priestoru, ktorý nám ponúka, by sme sa rozhodne nezaobišli. Ako ju teda zariadiť, aby presne spĺňala naše požiadavky? Dominantou predsiení spravidla bývajú úložné priestory, a to v podobe predsieňových stien. Súčasný trh ponúka široké množstvo komponentov pre predsieňové steny, ktoré potom môžeme skladať presne podľa našich predstáv a podľa rozmerov miestnosti. Je možné vyberať z mnohých variantov. Steny a skrine sú predávané uzavreté, s otvoreným vešiakom, so vstavaným zrkadlom alebo pohodlným sedátkom na prezúvanie. Dnes vám predstavíme opäť novinku na nábytku Aldo a tou je predsieňové steny francúzskeho výrobcu. Veľmi praktický dizajnový návrh a moderný dizajn s použitím prvkov tak obľúbeného laminátu v rôznom prevedení.

 

    

 

Botník udržuje poriadok

Najdôležitejšou súčasťou predsiene je praktický botník, ktorý skryje všetku obuv, ktorá by sa inak nevzhľadne povaľovala na zemi. Botníky sú na trhu ponúkané buď samostatné, alebo zakomponované do predsieňových stien. Najobľúbenejšie sú výklopné botníky, ktoré šetria priestor a ponúkajú ľahký prístup ku každému páru topánok. Pri skriňových botníkoch je nevýhodou priestor nutný na otváranie dvierok.

 

Lavice k sezení do předsíně také patří       

Navyše by mal byť botník dobre odvetraný, aby odvádzal pachy z obuvi. Nezabudnite skontrolovať hĺbku botníku, či sa doňho zmestia aj topánky nadmerných veľkostí. Pri diagonálnom ukladaní by totiž zabrali príliš veľa miesta. Bežná hĺbka botníka sa pohybuje okolo 40 centimetrov. Predsieň je v mnohých prípadoch prvým kontaktom s celou domácnosťou. Nepodceňujte preto, zariadenie interiéru predsiene. Je to váš vstup do domu.