Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Nábytok do spálne a ďalších interiérov - kolekcia Haven dub

Šuplíky pod postele Haven biele - 2 ks

Šuplíky pod postele Haven biele - 2 ks

Predpokládaný termín: 3 - 4 týždne
61,12 €

S nábytkom z kolekcie Haven si zariadite spálňu naozaj podľa vašich predstáv

Vďaka širokej ponuke dielov v tejto kolekcii, ktorú predstavuje francúzsky výrobca, existuje pre vybavenie vašej  spálne nekonečné množstvo možností. A musíme podotknúť, že za bezkonkurenčnú cenu. Môžete vďaka dvom rozmerom postele zariadiť spálňu pre jednu osobu, alebo pre pár. Postele v rozmere miesta na spanie 140x200 cm a 160x200 cm. Všetko v jednotnom prírodnom prevedení, kedy okrem postelí máte na výber rad komôd, skríň, regálov, ale je tu napríklad aj písací stôl, alebo televízny stolík. To všetko sa stáva v posledných rokoch, tradičným vybavením spálne.

Dizajn je veľmi moderný, jednoduchý, môžeme povedať až minimalistický. A práve vďaka jednoduchému dizajnu dokáže výrobca ponúknuť veľmi príjemnú cenu. Minimalistický dizajn je zase vhodný aj pre majiteľov malého interiéru, kedy aj vďaka širokej ponuke dielov môžete viac vybavenie spálne plánovať. A pre majiteľov väčšieho interiéru je tu zase možnosť, zaobstarať viac dielov nábytku. Materiálom pre výrobu nábytku sa stala laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.