Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok do všetkých interiérov

Chceme vám predstaviť úplne novú kolekciu francúzskeho výrobcu pre tohtoročnú sezónu, ktorá má hneď niekoľko výhod. Celkom iste je cenovo viac než príjemná, kolekcia Evo, o ktorej dnes hovoríme ponúka ak samostatné diely na výber pre interiéry snáď do všetkých izieb, okrem kuchýň a jedální, tak celé zostavy, už navrhnuté bytovými architektmi. A čo viac. Nábytok z kolekcie Evo si môžete vybrať v niekoľkých odtieňoch. Materiálom je pre všetky diely mdf doska, ktorá zároveň môže ponúknuť ľahkú údržbu a už spomínanú príjemnú cenu. Ale čo konkrétne vám kolekcia Evo môže ponúknuť?

 

Spálňa pre malý interiér

 

Máte veľmi malý interiér pre zariadenie spálne? Žijete v malej garzónke single a nemáte v pláne zatiaľ zakladať rodinu? Skrátka ak máte naozaj malý priestor určený na vybavenie spálne, odporúčame šetriť miestom tak, aby miestnosť nebola preplnená nábytkom. Riešením môže byť posteľ s nadstavcom, ktorý v sebe skrýva až prekvapivé množstvo úložného priestoru a aj niečo navyše. Veľmi "šikovný" dizajn prináša, na naše stránky nábytok Aldo, francúzsky výrobca, ktorý je už svojou kvalitou a detailným spracovaním povestný. Ak sme vás návrhom spálne oslovili a chcete vedieť viac, k dispozícii je tiež katalóg v elektronickej podobe priložený u návodu na montáž v parametroch. Pre výrobu bolo použité klasického laminátu v netradičnom odtieni šedý orech. Hrúbka dosiek od 16 do 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Lacná spálňa Evo 3778 II

 

Spálňa v odtieni dub baltimore

 

Naozaj široký výber z ponuky samostatných dielov určených pre zariadenie spálne prináša, kolekcia nábytku do spálne Evo. Môžete vybaviť spálňu naozaj malých rozmerov, ale aj väčšiu miestnosť. Vybrať si okrem odtieňa svetlý dub, ktorý ponúkame teraz, môžete aj spálňu Evo v prevedení orech šedý. Dovoľte nám predstaviť, možnosti kolekcie nábytku do spálne Evo, ktorú na náš portál Nábytok Aldo, prináša francúzsky výrobca. Radi by sme vám práve túto kolekciu odporučili. Je vlastne klasickým riešením, ktoré ponúkajú všetky naše kolekcie určené pre vybavenie spálne. Ak teda máte dostatok miesta na zariadenie spálne, kolekcia Evo vám ponúka špecifikovaný nábytok. Platí možnosť uplatnenia zásuvky, či už z jednej, alebo oboch strán postele. Nemožno však pre posteľ 160x200 cm využiť nadstavec a s tým súvisiace led osvetlenie. Samozrejme že pre všetky varianty postelí platí kalkulácia roštu už v cene postele.

 

Lacná spálňa Evo 3878 IV v dielach

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.