Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok do všetkých interiérov

Chceli by sme Vám predstaviť úplne novú kolekciu Evo-Most, taktiež francúzskeho výrobcu, ktorá ponúka ako celé zostavy detských izieb a spální, tak samostatné diely na výber pre ľubovoľné zostavenie interiéru. Kolekcia tiež patrí k obľúbeným pre zariadenie interiéru študentskej izby, či izby pre mladých ľudí žijúcich single. Posteľ si môžete v tejto kolekcii vybrať hneď v niekoľkých rozmeroch na spanie. A prečo chceme upozorniť v našom rozprávaní na kolekcii nábytku Most? Je flexibilný, široký výber samostatných dielov, môžete si vybrať z radu trendy odtieňov a navyše, je naozaj za viac ako príjemnú cenu. Francúzsky výrobca opäť nesklamal.

 

Spálňa Most

Medzi najpredávanejšie odtiene spálne Most patrí odtieň prírodnej a bielej. Teda oproti sebe kontrastné odtiene a dokonca niektorí sa zákazníkov tieto odlišné odtiene v spálni kombinujú. Kolekcia Evo ponúka klasické diely nábytku do spálne a to manželskú posteľ, dva typy šatníkovej skrine, komodu a samozrejme nočné stolíky.

 

     

 

Posteľ vďaka hlbokým šuplíkom ponúka až prekvapivo veľké úložné priestory a navyše je tu v záhlaví praktický nádstavec, ktorý je možné tiež v plnej miere využiť. Posteľ tak dokáže v interiéri spálne ušetriť veľké množstvo miesta, ktoré môžete naopak využiť na umiestnenie ďalšieho dielu nábytku, alebo necháte nezariadené, ak máte skôr radi nepreplnené, vzdušné prostredie. Posteľ v identickom dizajne zaobstaráte aj v menšom rozmere a to pre matrac 140x200 cm, ktorý môže vyhovovať dospievajúcemu dieťaťu, alebo ako vybavenie do spálne pre jednu osobu.

Detské a študentské izby Most, Charly

Áno, kolekcia Most-Charly je praktická aj v tom, že ak pre svoje malé dieťa zaobstaráte izbu, vďaka použitým odtieňom je možné mať aj na niekoľko rokov, teda aj ako študentskú izbu. Stačí iba detské obrázky vymeniť za obrázky s témami, ktoré vaše dieťa baví, alebo obliečky s rozprávkovými bytosťami vymeniť za už klasické, pre dospievajúce deti. Pokiaľ na nábytku nie sú nakreslené detské motívy, verte, že ušetríte jednu výmenu detskej izby za študentskú. Stačí, ako odporúčajú odborníci na bývanie, meniť iba dekorácie. Do detskej izby môžete zaobstarať posteľ klasickú 90x200 cm pre rozmer matraca, ale tiež napríklad už pre študentov posteľ 140x200 cm, čo je posledných niekoľko mesiacov medzi mládežou veľmi trendy, mať veľkú posteľ.

 

 Multifunkční dětská postel Charly

 

 

Obľúbené odtiene pre chlapcov sú tmavý orech a buk, pre dievčatá zase biela a akácia. Odtieň tmavého orecha je viac využívaný na obstaranie klasickej spálne. Veľmi praktický je francúzskym výrobcom riešený aj nábytok pre deti a školákov. Písací stôl ponúka nástavec a posteľ sadu dvoch šuplíkov ako úložný priestor. Môžeme teda kolekciu odporučiť aj do malých interiérov napríklad panelákových bytov. A samozrejme kvalita verzus cena, ktorá je vždy u francúzskeho výrobcu bezkonkurenčná.