Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok I

Nábytok na Aldu si môžete vybrať zo širokej ponuky kategórií. Nábytok pre detskú izbu si napríklad u nás môžete vybrať v širokom zastúpení, od kompletných zostáv detských izieb až po samostatné diely nábytku ako je písací stôl, detská posteľ, komoda a veľa ďalších. Ponuka kompletných zostáv a zároveň jednotlivých dielov platí samozrejme aj pre spálňu, obývaciu izbu alebo jedáleň. Možnosť výberu nábytku podľa Vašich potrieb je veľmi obľúbený a nábytok tohto typu nazývame modulový systém. Nábytok, to sú však aj bytové doplnky a samostatné originálne diely, ako napríklad štýlové rustikálne komody a kredence. A čo teda na Aldo nábytku všetko nájdete?

 

 

Komoda

Komoda ako samostatný diel je zaradená do kategórie bytových doplnkov, pretože interiér dopĺňa. Ak kupujete komodu samostatne, tak s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že vám chýba úložný priestor. Doplniť potom existujúce, už zariadený interiér samostatnú komodou, býva často veľký oriešok, a to preto, aby komoda harmonicky zapadla do už zariadeného izby. Našťastie ponuka komôd je v dnešnej dobe veľmi pestrá a široká a nie inak je tomu i u nás na Aldo nábytku. Komoda je zaradená do špecifikované kategórie vždy podľa umiestnenia, teda komoda do detskej izby, komoda do spálne, komoda do obývacej izby a pod. Samostatne pre všetky typy interiéru potom nájdete komody z masívu, alebo rustikálne komody, ktoré v poslednom roku získavajú stále viac na svojej popularite. Štýlový nábytok má práve tú výhodu, že aj obstaranie komody ako samostatného dielu nič nenarušíme, ba naopak. Design rustikálne komody je tak originálný, že pôsobí ako "zberateľský kúsok".

 

 

 

Písací stôl

Môžeme v dnešnej pretechnizovanej dobe ešte stoly nazývať písacími? Alebo skôr počítačovými? Druhá varianta je zrejme viac reálna. Čo je neodmysliteľnou čatou nábytku v domácnosti? Stôl pod počítač. V mnohých domácnostiach sa vyskytujú písacie, resp. PC stoly dva až tri. Celkom určite je písací stôl povinné vybavenie detskej izby a pokiaľ máte dve deti a chcete im dopriať súkromie, kúpite stôl pre každého z nich. Ďalší stolík pod počítač umiestnite pre seba do pracovne, alebo pracovného kúta v obývacej izbe. A máme tri stolíky v jednej domácnosti a všetky využívané. V modernom i klasickom dizajne je vhodné doplniť nábytok o stolové lampy. Veľmi dobrý výber nájdete napr. u nášho partnera Feim.sk. 

 

 

Potreby pre bábätká 

V tejto kategórii vám predstavujeme všetko, čo súvisí s vybavením detskej izby pre bábätko. Lampičky, koberčeky, obrázky na stenu, kreslá pre batoľatá, či samolepky na stenu. Za nízke finančné náklady môžete úplne zmeniť interiér daní miestnosti. Medzi najobľúbenejšie doplnky značky Noukie 's od belgického výrobcu patrí naša ponuka kresiel pre batoľatá v podobe hračiek plyšákov. Bábätko z počiatku pri sedení určite potrebuje oporu a kreslo trebárs ako plyšová mačička, alebo oslík sa skvele hodia. Kvalitná, zdravotne nezávadná ponuka tovaru v originálnom dizajne.


 

 

Príjemné nákupy, vám prajeme my, internetoví predajcovia spoločnosti Aldo nábytok.