Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok, ktorý dokonale imituje drevo dub

Pre milovníkov prírodných materiálov, napríklad ako je práve dubové drevo, sme našli lacnejšiu alternatívu. Ak vás teda od obstarania dubového nábytku odrádzala príliš vysoká cena, máme pre vás riešenie. Nábytok do obývacej izby a jedálne z mdf dosky, ktorá veľmi verne svojou povrchovou úpravou imituje drevo dub v jeho prírodnej podobe. Pre nás laikov je úprava tak vierohodná, že je naozaj na nerozoznanie. A najlepší správou je, že tento nábytok kúpite za polovicu ceny oproti nábytku, ktorý je naozaj vyrobený z masívnych dosiek dreva dub. Navyše chránite lesy, respektíve aspoň malou mierou prispejete obstaraním nábytku z iného materiálu, než masívu. Príjemná správa je aj to, že sa jedná o rustikálny dizajn, či ako sme pri nábytku z dreva dub zvyknutí, takzvaný sedliacky dizajn, ale veľmi nadčasové, funkčné diely nábytku.

Kúsok prírody do vašej jedálne

Chystáte zariadiť jedáleň, alebo jedálenský kút v obývacej izbe? Oboje je možné, pretože výrobca tohto nábytku ponúka dizajn pre oba interiéry. Všetko tak môže byť príjemne jednotné. Do jedálne je k dispozícii moderný, rozkladací jedálenský stôl, ktorého rozloženie vďaka kvalitnému mechanizmu je veľmi jednoduché. K dispozícii sú tiež na výber komody, alebo vitríny. To všetko v interiéri jedálne samozrejme môžete uplatniť.Dve ilustračné fotografie predstavujú, ako verne môže nábytok imitovať drevo dub. Odtieň dreva dub je zachovaný, tak ako ho poznáte v prírodnej podobe. Povrchová úprava je za pomocou prírodných olejov, ktoré nábytku dodávajú ešte viac na vierohodnosti. Materiál mdf dosiek je predsa len z malej časti doplnený masívom, ale iba pre úchytky. Otázka brazílskych pralesov sa do výroby nábytku veľmi premietla a naozaj sa snažia výrobcovia akúkoľvek drevinu nahradiť modernými materiálmi. Za pravé drevo je potom potrebné z roka na rok priplatiť. Ale alternatíva, ktorú vám dnes za dubové drevo ponúkame, je naozaj veľmi vierohodná a príjemná. V kolekcii je uvedená vždy ponuka samostatných dielov a tak si môžete vybrať to, čo do jedálne potrebujete. Ak je to len rozkladací stôl a nič viac, je vám k dispozícii.


Na detailnej fotografii najlepšie posúdite, ako materiál imituje masív. Ukážka vitríny, páči sa nám aj kombinácia prírodného odtieňa s tmavým morením odtieňom venge. Malý detail, ktorý potom v dôsledku posúva vzhľad nábytku na úplne inú úroveň. Nábytok do jedálne v prírodnej podobe, to je záruka štýlového stolovania.

Kúsok prírody do vašej obývačky

To ako nábytok, ktorý imituje drevo dub bude vyzerať vo vašej obývacej izbe, záleží aj na doplnkoch, alebo voľbe sedacie súpravy, či výmaľby stien. Fantázii sa medze nekladú a v bytovom dizajne je v posledných rokoch všetko dovolené. Francúzsky výrobca zachoval pri návrhu tohto nábytku požiadavky dnešných domácností a tak nechýba ani moderný televízny stolík, alebo dokonca praktický, rozkladací konferenčný stolík. Moderné prvky v spojení s imitáciou dreva dub, je spôsob, ako moderne zariadiť interiér.

Aj do obývacej izby môžete vyberať z ponuky samostatných dielov nábytku a interiér si zostavovať ako potrebujete. Na druhej fotografii ukážka moderného, rozkladacieho stolíku, ktorý vďaka možnosti rozloženia ponúka aj nie práve zanedbateľný úložný priestor, ktorý v malom interiéri rozhodne využijete. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.