Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok, ktorý má osobitý štýl ako vy

Pri zariaďovaní interiéru by nikto z nás nemal podliehať módnym trendom. Jediným faktorom pre voľbu dizajnu, štýlu při výbere nábytku, by malo byť to, čo sa nám páči. Vytvoriť si prostredie, ktoré bude príjemné a nábytok bude taký, že sa doma budete cítiť naozaj ako doma. Vytvorte si prostredie také, ktoré bude zrkadliť váš charakter, vašu osobnosť. Nábytok by mal byť taký, akí ste vy. Ak patríte k tým, ktorí uprednostňujú kvalitu, eleganciu a prírodný materiál dreva, určite vás osloví naša ponuka značkového rustikálného nábytku od dánskeho výrobcu.

Veľmi kvalitný nábytok, kedy každý z dielov je svojím spôsobom originálom a dokáže vyjadriť vašu osobnosť. A nie je potrebné obstarávať celé zostavy aj keď samozrejme môžete. Aj jeden dobre umiestnený originálny kus dokáže úplne zmeniť charakter celého interiéru. Rustikálny nábytok je vyrobený z dreva mahagón, jeho vysoká cena nie je daná len kvalitným materiálom, ale nábytok nie je lepený ani skrutkovaný, sú to diely v celku. Nábytok sa preto nedovážajú v demontovanom stave, ale po jeho doručení len umiestnite tam, kde chcete. Dnes vám predstavíme rustikálny nábytok, ktorý má štýl.

 

 

Rustikálne spálne

Snáď najčastejším spôsobom k relaxu doma je zababušiť sa do perín. A v krásnom prostredí spálne je relax naozaj príjemný. Rustikálny nábytok do spálne dánskeho výrobcu u nás nájdete naozaj v širokom výbere daných dielov i celých zostáv.

 

   

 

Nábytok do spálne ostatne ako celá ponuka rustikálnych designov značky Nova Solo je v snehovo bielom prevedení. Povrch nábytku je úplne hladký, bez viditeľnej štruktúry dreva, navyše drevo mahagón sa vyznačuje vysokým stupňom tvrdosti, nábytok je tak veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu. Rovnako na nábytku nenájdete žiaden suk ani nerovnosť, pretože dosky sú starostlivo vyberané. Bohužiaľ to všetko ovplyvňuje cenu, ktorá je určite vďaka kvalite materiálu a samotnému spôsobu výroby vyššia, než napríklad u rustikálneho nábytku z dreva borovice s povrchovou úpravou voskovaním.

 

Dizajn je tiež iný ako u zostáv z dreva borovice. Môžeme povedať viac elegantné, čo nie je dané len bielym odtieňom, ale aj vlastným dizajnom. U tohto nábytku sú línie prepracovanejšie, je tu kladený veľký dôraz na detaily, úchytky sú mosadzné v tmavej farbe. Často je tiež nábytok kombinovaný s prírodným ratanom. Spojenie dreva mahagónu a ratanu je rovnako veľmi pôsobivé a môžeme povedať originálne. Ostatne posúďte sami.

 

 

 

Rustikálny nábytok v detaile, ktorý tvorí celok

Ak nechcete kompletne vybaviť interiér týmto nábytkom, ale páčil by sa vám aspoň nejaký ten "kúsok", ponuka samostatných dielov je široká. Najčastejšie potom k najpredávanejším patria rôzne typy komôd, ktoré môžu existujúce interiér doladiť. Komody ako sme už uviedli môžete kúpiť aj v kombinácii s ratanom, alebo celé z dreva. Svoje miesto si získali v ponuke aj jednoduché police, ktoré môžu každú miestnosť doplniť.

 

 

Rustikálny nábytok z Dánska je istota vysokej kvality, spokojnosti a získanie originálne dizajnu. Nábytok v tomto elegantnom dizajne ponúkame do všetkých typov interiérov, dokonca nechýba ani možnosť vybavenia detskej či študentskej izby. Nábytok z dreva mahagón zaobstarávate na niekoľko desaťročí, patrí k tým, ktorý sa môže dediť z generácie na generáciu a je stále rovnaký, nepoškodený. Kvalita, ktorá naozaj nesklame.