Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok, ktorý šetrí miesto ..

Je veľmi dobre, že výrobcovia neustále prichádzajú s novými designy nábytku pre malé interiéry, ktoré práve svojím dizajnom môžu ušetriť niečo málo z priestoru, predovšetkým v malých bytoch, interiéroch. A tak sa stále častejšie v kolekciách nábytku objavujú napríklad multifunkčné postele pre deti so zabudovaným písacím stolom, alebo postele na vysunutie až pre tri deti apod. My sa dnes ale budeme venovať tiež veľmi častému riešeniu bývania, a to zariadenie jedálne v obývacej izbe, ktoré často býva práve v malých bytoch. Len málokto z nás môže mať jedáleň ako samostatnú miestnosť. Vo väčšine prípadov vidíme "jedálenský kút" v obývacej izbe a problém, našťastie nie dnešnej doby, bol zhodný dizajn a odtiene. V našej ponuke nájdete kolekcie, ktoré ponúkajú samostatné diely nábytku v rovnakom dizajne a odtieniu pre oba typy týchto izieb. Stačí si len vybrať z kolekcií prevažne francúzskych výrobcov.

 

 

Ponuka zostáv nábytku pre vybavenie týchto interiérov je na našich stránkach široká, s ohľadom na vysokú potávku možnosti riešenia bývania práve týmto spôsobom. Zostavy nábytku patrí do kategórie, či skôr kolekcií francúzskych výrobcov, ktorí oslovujú zákazníkov predovšetkým svojím dizajnom, ale aj vysokou kvalitou. Na fotografiách napríklad uvádzame možnosť vybavenia obývacej izby a jedálne nábytkom z kolekcie Malt, ktorá patrí pod známu značku francúzskeho nábytku Parisot. Nábytok je vybavený niekoľkými certifikátmi kvality, ale je tiež všetko vyrobené naozaj ve francúzsku. V neposlednom rade si kolekciu ?alt môžete okrem bieleho odtieňa vybrať tiež v príjemnej prírodnej farbe, alebo tmavom prevedení, iba skorici. Jednoduchý, moderný dizajn, stôl s možnosťou rozloženia, flexibilný výber. Výber podobných typov zostáv je ale ďaleko, ďaleko širši.

 

  

 

Na fotografiách vám uvádzame zostavy nábytku tiež v bielom prevedení, pretože dopyt po bielom prevedení je až neuveriteľný. Nielen v módnom, odevnom priemysle, ale aj v nábytkárskom, výrobcovia pozorne sledujú tie najnovšie trendy. A trend pre tento rok? Biely odtieň, čierny, kombinácia odtieňov v štýle "black and white", ale aj povrchovej úpravy vo vysokom lesku, to všetko nás v tomto roku čaká a ponuka bude na tento vývoj trhu reagovať.

 

 

Prínosné je tiež to, že výrobcovia čoraz viac zostavy nábytku "minimalizujú", s ohľadom na skutočnosť, že prevažná väčšina z nás disponuje skôr menšími interiérmi, ktoré je potrebné vybaviť tak, aby boli vzdušné a funkčné. Veľkým prínosom je tiež stále sa vyvíjajúcý multifunkčný nábytok. Možnosť rozloženia nábytku len v prípade potreby sa tak netýka zďaleka len jedálenských stolov. A to je dobre. Výrobcovia tiež začínajú využívať pre umiestnenie nábytku voľné plochy stien. S ponukou najrôznejších políc, skriniek s možnosťou zavesenia na stenu sa výrobcovia predháňajú. Nábytok s možnosťou zavesenia na stenu zase nám, zákazníkom, prináša úložné priestory navyše, bez zaťaženia priestoru na podlahe. V tomto roku bude z čoho vyberať. Len pri výbere nábytku je treba dávať pozor, čo všetko vlastne nábytkom získame, čo všetko môžeme spolu spájať apod. Na našom portáli sú vám tiež neustále k dispozícii na on-line chatu naši predajcovia, ktorí vám veľmi rýchlo zodpovedia vaše otázky.