Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok na spanie do detskej izby

Vážení zákazníci,

v tomto týždni sme vám predstavili ďalší z radu detských izieb francúzskeho, španielskeho i ďalších výrobcov. Jedinečný dizajn detského nábytku týchto výrobcov prinášame tentoraz hneď v niekoľkých odtieňoch a vo veľmi praktickom designe s ohľadom na úsporu miesta v interiéri. Poďme si jednotlivé možnosti vybavenia detskej izby vašich detí predstaviť.

Detská izba pre dievčatá

Kolekcia nábytku pre dievčatá v tradičnom a stále toľko obľúbenom farebnom ladení bielo ružovej kombinácie. V kolekcii detského nábytku nájdete množstvo veľmi moderných dielov na výber a len pre samotné miesto na spanie si môžete vybrať zo štyroch dostupných riešení. Napríklad môžete k posteli pridať sadu dvoch šuplíkov, alebo môžete posteľ zaobstarať samostatne, bez šuplíka a nadstavca.

 

Dětský pokoj i pro tři holky Bo7 pink    Patrová postel B fuchsia, jako vybavení celého pokoje

 

Nádherný, veľmi elegantný odtieň ružovej, ktorý je vhodný aj pre staršie slečny. Elegancia je vlastne ten najvýstižnejší popis návrhu detskej izby pre tri slečny, ktorý sa v maximálnej miere sústredí na úsporu miesta v ich detskej izbe. Pri zariaďovaní detskej izby je treba počítať aj s tým, že po rozmiestnení všetkého potrebného nábytku, musí deťom zostať aj miesto na hranie. Keď zaobstaráte síce tri samostatné postele, kedy každé z dieťaťa má svoje spanie zvlášť, je to pre deti možno príjemné, ale nezostane vám miesto na ostatný nábytok.

A poschodová posteľ ako celá detská izba, pretože posteľou zaobstaráte pre dievča všetko čo je potrebné? Elegantné riešenie nedostatku miesta v interiéri detskej izby školáčky, alebo študentky. Poschodová posteľ s priestrannou šatníkovou skriňou aj písacím stolom, nechýba ani rad políc, kde je možné odložiť školské pomôcky, knihy, alebo v skoršom veku hračky. Poschodová posteľ spája tri rôzne odtiene, ktoré spolu príjemne ladia. A keďže sa jedná o poschodovú posteľ pre dievčatá, využil španielsky výrobca aj tmavo ružový odtieň. Zábrana je dostatočne vysoká. Schodíky komfortné. Šatníková skriňa je skôr šatňou a jej vnútorný priestor ide až do celej hĺbky postele, teda okolo 100 cm. Do šatníkovej skrine vďaka jej veľkému priestoru môže vaše dievčatko tiež vstúpiť. Poschodová posteľ ponúka rozmer miesta na spanie 90x200 cm.

 

Detská izba pre chlapcov

Čo môže osloviť chlapcov, čo im zaobstarať, aby boli spokojní? A opäť návrh pre jedného nezbedníka, alebo ak máte dvoch, troch chlapcov doma, tiež pre nich rozhodne niečo máme. Poschodová posteľ, alebo celá izba, záleží na vás, aký koncept vybavenia izby máte v pláne a samozrejme tiež, koľko máte detí.

 

Pro malé neposedy, dětská postel Tobo   Patrová postel Tom pro tři chlapce

 

Detská posteľ Tobo od francúzskeho výrobcu ich môžeme povedať jediní naopak v modernom dizajne a úložnými prostoty navyše. Detská posteľ tak okrem zásadnej funkcie, ktorou kĺzačka u neposedných detí je, ponúka ešte sadu dvoch šuplíkov a police na odloženie napríklad hračiek.

Pokiaľ máte pre vybavenie detskej izby k dispozícii len jednu miestnosť a tri deti, potom pri zariaďovaní tejto izby je naozaj treba šetriť každým centimetrom. najviac miesta v detskej izbe ušetríte obstaraním správnej poschodovej postele, ideálne s tromi miestami na spanie a takú vám teraz ponúkame. Nechajte sa inšpirovať, ako bývajú deti v Španielsku pri zariaďovaní vašej izby, možno získate množstvo výborných tipov, ako môžete ušetriť aj vy.

 

Detská izba pre súrodencov v neutrálnych odtieňoch

Poschodová posteľ v štýle "black and white", v tak populárnom spojením odtieňov ako u dievčat, tak chlapcov. Poschodová posteľ ponúka klasické miesto na spanie pre dve deti a šuplík s využitím prístelky pre tretie dieťa, nemožno využiť šuplík ako klasický úložný priestor, iba na položenie matraca. Svoju dôležitú úlohu v dizajne tejto poschodovej postele rozhodne hrá aj šatníková skriňa s vešiakovou tyčou, ktorý vám prinesie ďalší úložný priestor navyše bez ujmy priestoru v detskej izbe.

 

 

V prípade tejto poschodovej postele získate ideálne riešenie malej detskej izby troch detí, či už chlapcov, dievčat, alebo chlapcov a dievčat zároveň, pretože kombinácia odtieňov patrí k neutrálnym. A to najmenšie z detí by malo spať samozrejme na prístelke, ktorá je vhodná už od troch rokov veku dieťaťa. Staršie z detí potom na dolnom lôžku a to najstaršie na hornom lôžku, aby malo najväčšie súkromie. Poschodová posteľ v tej najvyššej možnej kvalite s certifikáciou. Ponuka odtieňov je samozrejme oveľa väčšia a vy si naopak poschodovú posteľ Tom môžete vybrať v odtieňoch tradičných pre dievčatá, alebo pre chlapcov.

Vďaka možnosti voľby dielov nábytku v kolekcii, môžete vybaviť akýkoľvek interiér. Posteľ, ak zaobstaráte s prístelkou, teda so šuplíkom, vám ponúkne riešenie detskej izby pre dve deti. Oslovil nás však nielen netradičný, nadčasový dizajn, ale aj cena, ktorá je viac než priaznivá. Ak chcete zariadiť detskú izbu pre jedno dieťa a nemáte príliš priestoru pre jeho zariadenie, odporúčame zaobstarať posteľ s nadstavcom.

Medzi ďalšie diely, ktoré sú v tejto kolekcii k dispozícii patrí môžeme povedať už tradičná ponuka v podobe písacieho stola, skrine, komody, alebo nočného stolíka. Pre dve deti je v ponuke možné zaobstarať rozmerovo väčšie prevedenie šatníkovej skrine, trojdverové.

Samostatné diely detského nábytku tejto kolekcie sú navrhnuté s ohľadom na maximálne využitie priestoru v danej miestnosti. Ponúka sa tak možnosť vybaviť menšie interiéry detských izieb. Majme tiež na pamäti, že biely odtieň opticky danú miestnosť zväčšuje. To všetko, ako sme napokon zmienili už v úvode, za bezkonkurenčnú cenu.