Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok nemeckého výrobcu

Už niekoľko desaťročí si drží nemeckí výrobcovia a to nielen nábytku povestnú vysokú kvalitu a precíznosť výroby. nemeckej produkty snáď vo všetkých oblastiach vynikajú zmyslom pre detail. Ale my sa dnes budeme predovšetkým venovať nábytku nemeckého výrobcu a tradičnému dizajnu. V ponuke nábytku predstavujeme od nemeckého výrobcu snáď každý typ dizajnu, od moderného nábytku, cez rustikálny nábytok až po štýlový nábytok z masívu. Nábytok nemeckého výrobcu môžete zaobstarať do všetkých interiérov a vôbec nie je pravdou, že je cenovo náročný. Aj keď ani kolekcia luxusného nábytku pre náročnejších zákazníkov samozrejme nechýba. A my sa dnes budeme venovať predovšetkým kolekciám, ktoré nás zaujali najviac.

 

 

Nemecký dizajn nábytku z masívu je funkčný a praktický

Ak je všeobecne známa kvalita nemeckých produktov, tak rovnako známa je aj akási nemecká strohosť, kedy je kladený predovšetkým dôraz na praktické využitie. Príkladom takéhoto dizajnu môžu byť aj postele z masívu, ktoré v sebe spájajú tradíciu s modernými prvkami. Drevo ako tradičný materiál so zachovaním jeho prírodného vzhľadu v spojení s veľmi moderným, povedzme až dômyselným dizajnom.

 

 

Vďaka nemeckým dizajnérom tak dostal tradičný nábytok z masívu úplne novú podobu. Moderné postele v rozmere vhodnom pre vybavenie spálne i detskej izby. Drevo borovice použije na výrobu postelí je riadne vysušené a bez kazov, zdravotná nezávadnosť zachováva aj vodou riediteľný lak, ktorý je použitý pre povrchovú úpravu. Najviac však zaujme samotný dizajn, ktorý konkrétne pri posteli ponúka rad rafinovaných úložných priestorov. Ponúka sa tak obstaranie nábytku z masívu aj do menších interiérov, pretože chýba tradičné mohutnosť a nepraktickosť. Úplne nový smer výroby nábytku z masívu bol od nemeckého výrobcu veľmi dobrý krok, ktorý dovoľuje zaobstarať nábytok z masívu aj do modernej domácnosti menších rozmerov. A zdravotne nezávadné interiéry sú v dnešnej pretechnizovanej dobe vítanou zmenou.

 

Najväčšej obľube sa tešia predsa len obstaranie nábytku z masívu do detskej izby. Aby nemecký výrobca docielil maximálne dômyselného dizajnu, ktorý na 100% deti využijú, spája niekedy materiál dreva borovice s mdf doskou. Populárná je napríklad ponuka rastúcich písacích stolov, ktoré predstavujeme nielen v prírodnom odtieni dreva borovice, ale aj v ďalších možných variantoch na výber.

 

 

 

Áno, v ponuke detského nábytku z masívu nemeckého výrobcu nájdete aj také odtiene ako ružová a modrá. Nechýba ani ponuka tradičného či povedzme štýlového dizajnu, kedy sa nemecký výrobca nechal inšpirovať vybavením domácnosti podhůrských oblastí Álp. Nábytok z masívu má stále množstvo priaznivcov.

 

 

Nechýba netradičný, nadčasový dizajn nábytku

Každý z výrobcov nábytku sa snaží neustále inovovať na prinášať nové nápady, nemecký výrobca nie je výnimkou. Ak máme predstaviť netradičný dizajn nábytku z ponuky tohto výrobcu potom je to rozhodne kolekcia pod názvom "Betón". Nábytok, ktorý ponúka povrchovú úpravu imitujúce betón, samozrejme vo veľmi modernom dizajne.

 

 

Moderný nábytok tohto typu je veľmi špecifický a musí si nájsť svojich obdivovateľov. Je to módny výstrelok a ako taký je ho treba brať. Ale od toho je móda, aby aj výstrelky našli svojich majiteľov. Kolekcia Betón však patrí k tým, ktoré za netradičné považujeme a aj pri troche fantázie môže veľmi ozvláštniť daný interiér. Často je povrchová úprava imitujúce betón, alebo tiež tematiku grafiti nadobudnutie neuskutočnilo do študentských izieb.

 

Za netradičné však môžeme považovať aj ďalšie kolekcie, ktoré ponúkajú určité špecifiká. Nemecký výrobca si našiel záľubu napríklad v najrôznejších typoch regálov, do ktorých možno umiestniť veľmi praktické látkové boxy. Toto riešenie vybavenie interiéru jednak ponúka možnosť veľkých úložných priestorov a jednak je jedno z najlacnejších. Vďaka širokému výberu odtieňov látkových boxov sú regály vhodné pre umiestnenie do interiéru detskej izby, ale aj obývacej izby, alebo jedálne.

 

 

Regály s látkovými boxami presne vystihujú dizajn nemeckého výrobcu. Veľmi praktický a cenovo dostupný dizajn. Rozhodne si myslíme, že ponuka nemeckého výrobcu, ak sa práve chystáte zariadiť nejaký interiér, stojí za zastavenie.