Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok netradične aj výstredne

Patríte k ľuďom, ktorí sú výstredné, nechcete sa podriaďovať a ste radi originálne? Aj v nábytku nájdete hŕbu impulzov pre váš charakter, typ vašej osobnosti. Pokiaľ vyhľadávate skôr netradičné, nebojíme sa povedať výstredné designy aj také v našej ponuke nábytku určite nájdete. Novým smerom ktorého prvky sú inšpirované kultúrou z Anglicka je "industrial design". Ak by sme mali tento dizajn popísať jednoducho laicky, tak sa jedná o rustikálny nábytok, ale často vo výrazných pastelových farbách a našli by sa aj nejaké tie moderné prvky. Industrial design to je výstredný nábytok v mnohých odtieňoch, prevažne vyrobený z dreva manga a kovu. Interiéry vybavené týmto nábytkom sú naozaj veľmi osobné a môžu vyjadrovať charakter majiteľa. A prečo industrial? Dizajnéri sa často nechávajú v návrhoch inšpirovať dielenskú výrobou, prostredím vypožičaným z tovární a ťažkého priemyslu.

 

  

 

Nábytok je strohý, môžeme ale povedať aj mohutný. Drevo neopracované, rovnako ako kov. Na nábytok v tomto dizajne treba tiež mať dostatok miesta v interiéri, aby jeho originalita vynikla. Na nábytku Aldo máme netradičné designy radi a preto sa vždy snažíme prinášať niečo "iné", ako je možná bežné na našom trhu. Industriálny dizajn je jednou z takýchto netradičných ponúk. Zaobstarať si môžete samostatné diely aj celej zostavy a tento typ nábytku je okrem spální a detských izieb určený takmer do všetkých interiérov. Často je tiež využívaný v reštauračných zariadeniach.

 

 

Nábytok do jedálne v industrial dizajne

Myslíme si, že najviac nábytok z dreva manga a kovu vynikne práve v jedálni. Tiež ponuka je pre tento interiér najväčšie. Farebné kovové stoličky, veľké jedálenské stoly najrôznejších tvarov. Často sa tiež k jednému stolu umiestni stoličky rôznych odtieňov, v tomto dizajne určite neplatí žiadne konvencie.

 

   

 

Malú nevýhodou je určite údržba a pri stolovaní treba dávať pozor na jedálenskú plochu stola. Predsa len sa jedná o drevo aj keď s vysokým stupňom tvrdosti. Nehrozí teda mechanické poškodenie, ale napríklad pri prevrhnutí poháre s červeným vínom, môže zostať na doske stola nepekná škvrna. Drevo je vždy pórovité a tak akúkoľvek tekutinu rýchlo pohltí. Tento typ designu neodporúčame pre rodiny s malými deťmi. A ak malé deti máte a dizajn vás oslovil, vždy si môžete zariadiť nejaký ten kútik len pre seba. Napríklad práve kanceláriu, alebo možno umiestniť nejaký typ komody do niektorej z časti interiéru.

 

   

 

Nábytok je veľmi prepracovaný, čo znamená, že je náročný na výrobu. Dizajn tiež patrí k tým, ktorý v určitých fázach možno vyrobiť iba ručne. S jedným dielom, ako aj môžete posúdiť na ilustračných fotografiách je naozaj veľa práce. Nábytok tak patrí k finančne náročným. Ale aj obstaraním jedného dielu nábytku získate originálny doplnok, ktorý môže úplne zmeniť ráz vášho interiéru. Industrial design si buď zamilujete, alebo vám naopak nikdy nebude nič hovoriť.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.