Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok nielen pre prútikárov

Veľmi sa svojim zákazníkom ospravedlňujeme, ale nábytok z ratanu, už nie je v našej ponuke. Náš portál sa zameriava hlavne na detský nábytok, ktorý má svoje najväčšie zastúpenie. Tovar ktorý hľadáte, nie je bohužiaľ k dispozícii. Ak sa jednalo o produkt, je pravdepodobné, že už bol stiahnutý z výroby, prípadne dopredaný. Radi vám ale pomôžeme vybrať podobný produkt. Bez problémov nás tiež môžete kontaktovať prostredníctvom hlavnej infolinky: + 420 774 7777 35 a alebo hlavného info e-maila: info@nabytek-aldo.cz.

 

Čo takľe rustikálny nábytok?

Ponuka rustikálneho nábytku na našich stránkach je veľmi široká a prinášajú vám ju výrobcovia z Dánska, Francúzska a Nemecka. Masív ako výrobný materiál je v rustikálnom dizajne veľmi obľúbený. Navyše získate ekologický nábytok, ktorý určite ku kvalite spánku nemalou mierou prispieva. Rustikálny nábytok vám tiež privezieme už v zmontovanom stave, nemusíte (okrem postele), vôbec nič zostavovať.

Spálňa rustikálná L01

 

Drevený rustikálny nábytok aj do jedálne

Tradičný dizajn, materiál aj povrchová úprava dokáže v interiéri vykúzliť osobité kúzlo, ktoré má iba nábytok z dreva. Jedinečný, originálny dizajn, ktorý určite poteší všetkých milovníkov klasického štýlu zariaďovaní kuchýň a jedální. Nič vám nebráni v tom, aby ste v rustikálnej kuchyni, alebo jedálni používali moderné spotrebiče. Do skriniek možno zabudovať takmer čokoľvek. A tiež preto, že rustikálny nábytok ako jediný vám vyrobíme na zákazku, podľa vašich rozmerov. Navyše je nábytok dodávaný v dieloch, nie demontovaný, nemusíte ani nič skladať. V neposlednom rade vám tiež objednaný nábytok privezieme úplne zadarmo v rámci celej republiky.

Rustikálna jedáleň B01