Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok pod stromček? Prečo nie

V našej ponuke nájdete široký výber bytových doplnkov, ktoré by mohli byť aj vhodným vianočným darčekom. Bytové doplnky pre deti, moderné, ale aj štýlové. Ponuka je skutočne široká. Všetky doplnky do najrôznejších interiérov patria do kategórie nábytku nemeckého a francúzskeho výrobcu. Z čoho je teda možné vyberať? Máme pre vás pár tipov. 

 

Vianočné darčeky pre deti

Kategórie, v ktorej sa vyberá najlepšie a nielen preto, že ponúka najväčší výber. Deťom sa kupujú darčeky ľahšie ako dospelým, ktorí už majú vycibrený vkus. Pre deti je dôležité, aby bol darček skrátka detský. Ak nezvažujete obstaranie celej detskej izby, ale rozhliadate sa iba po niečom menšom, môžeme ponúknu taburety, detské stoličky, detské stolčeky, či najrôznejšie doplnky. Ale vždy na Vianoce sú najväčším hitom skrátka detské postele a pre dievčatá, dievčatá, školáčky toaletné stolíky.

 

Dětská postel Snoop     Toaletní stolek Volage

 

 

Vianočné darčeky pre "násťročných"

Aj pre túto vekovú skupinu nájdete na našich stránkach veľa inšpirácie. Módne trendy vstupujú tiež do bytového dizajnu a veľmi vyhľadávanou skupinou boli po celý rok trendy "industrial designy". Ponuka nemeckého výrobcu sa zamerala na vybavenie interiérov stredoškolákov a najrôznejšie odtiene a spracovanie nielen doplnkov, ale celých zostáv detských izieb je až dych berúce, čo všetko je dnes vlastne možné, vďaka novým technológiám výroby dosiahnuteľné.

 

Patrová postel B shade     Herní počítačový stůl Fosk

 

 

Vianočné darčeky pre dospelých

Tu môžete nájsť celý rad malých kávových stolíkov, servírovacích stolíkov, taburetiek, stojanov na kvetiny, ale aj módnych vešiakov do predsiene. Možno ani väčšina z vás netušila, aké bytové doplnky sú dnes vôbec možné. Veľmi príjemné na našich stránkach je tiež to, že aj pre "oneskorencov" je ešte šanca darček zaobstarať. Pre všetky kategórie je dostupná naša ponuka nábytku skladom s dodaním do 5 dní, samozrejme v rámci podmienok na našich cestách.

 

       

 

Spoločnosť nábytok Aldo rozváža svojimi vlastnými autami nábytok, prípadne darčeky pod stromček až do 22.12.2013. Čakajú nás posledné 2 týždne možného doručenia vybraných dielov. Veríme, že aj tento rok s nami strávite pokojný predvianočný čas.