Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok pre detskú izbu prváčika

Prvý september je pre každého aspoň raz v živote úplne zásadným dňom. Končí bezstarostné detstvo a prichádza prvé povinnosti. A zmení sa i vybavenie detskej izby, ktorá od tejto chvíle nebude slúžiť len hrám. Je teda potrebné premeniť detskú izbičku v žiacky alebo ak chcete vo študentskú izbu. Potrebuje s tým poradiť?

 

 

 

Hračky

Hračky by už nemali byť dominantou miestnosti. Detská izba je odteraz pracovňa. K tejto zmene by však malo dôjsť plynule a rozhodne bez akéhokoľvek násilia. Hračky v detskej izbe zostanú, ale upracú sa tak, aby neboli určujúcim stredobodom miestnosti. K tomuto účelu vám a vašim deťom nábytok Aldo ponúka drevenú skrinku na hračky, od nemeckého výrobcu. Pre skrinku na hračky výrobca zvolil veľmi vhodne spojenie materiálov, ktoré môže ponúknuť vysokú kvalitu. Časti skrinky v transparentnom, bielom odtieni sú vyrobené z dreva, konkrétne borovica, čo zvyšuje pevnosť nábytku. Ružové časti sú potom vyrobené z mdf dosky a to pre veko skrinky a podstavce. Teda mdf doska je použitá práve v miestach, ktoré sú vystavené najväčšiemu zaťaženiu. Skrinku nájdete aj v spojení s modrým odtieňom a verte, že detská izbička bude vždy nielen uprataná, ale dodá interiéru aj na originalite.

 

 

Písací stôl

 

 

V detskej izbe sa objaví nový kus nábytku a tým bude písací stôl. Ak je to nožné, potom by takýto písací stôl mal byť nový a nemal by to teda byť ten istý písací stôl, na ktorom je dieťa zvyknuté sa hrať. Dieťa by sa malo aktívne zúčastňovať vybavovaní svojej novéj detskej izby a na rodičoch je iba usmerňovanie týchto jeho aktivít. Pracovné miesto, teda písací stôl, stoličky a úložné priestory a police na písomnosti, knihy a zošity by nemali vyzerať ako detská hračka. Dieťa si nebude na povinnosti hrať, ale bude ich musieť naozaj plniť. Neznamená to ale, že by žiacky nábytok mal vyzerať nejako prísne, ale pracovná doska s Mickeymousem určite nebude vhodná, aj keď sa v regáloch obchodov tvárou milo a pekne. Kategórie detského nábytku zostavy, ktoré kladú maximálny dôraz na funkčnosť a kvalitu, prináša predovšetkým náš nemecký výrobca. Netradične tiež ponúka detské izby z masívu v modernom dizajne a trendy odtieňoch, ktoré si môžete sami zostaviť na základe ponuky samostatných dielov. A práve táto detská izba ponúka aj veľmi funkčný a dizajnovo krásny písací stôl. Posúďte sami na priloženej fotografii.