Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok pre dievčatá z novej kolekcie

Dievčatá si vždy tak trochu viac, potrpia na moderné trendy, nielen v oblasti módneho obliekania, ale aj v zariaďovaní izby. A to, že módne trendy vládnu aj v nábytkárskom priemysle, vás dnes presvedčíme našu novú kolekciu Chic, od španielskeho výrobcu, ktorá je práve v dievčenskom dizajne.

 

 

Dizajn nábytku zo Španielska

Prečo sa neinšpirovať takou krásnou krajinou, akou je práve Španielsko a na dovolenke sa v tejto krajine určite všetci cítite dobre? Slnečné Španielsko určite za inšpiráciu stojí aj v bytovom dizajne a detská izba vašich detí bude patriť k veľmi originálnym a temperamentným. Ponuka je rozhodne zaujímavá, netradičná a predovšetkým poschodová posteľ zo slnečného Španielska patrí k najpredávanejším na našich stránkach.

   

 

Veľkým plusom, ktorý poteší práve veľa rodičov je to, že napríklad multifunkčnú posteľ je možné zostaviť variabilne a tak môžu stáť zrkadlovo proti sebe v jednej detskej izbe. A ak máte chlapca a dievča, ani to nie je prekážkou, pretože identický dizajn postele zaobstaráte zase s modrými úchytmi. Navyše, celú detskú izbu môžete zariadiť v jednotnom dizajne, pretože kolekcia Chcem vás určite prekvapí veľkým výberom samostatných dielov. Do izby tak môžete zaobstarať nočný stolík, šatníkovú skriňu, komodu, ale aj samostatný písací stôl. Kolekcia detského Chic, je skrátka naozaj „chic“.

 

Písací stôl a ďalší nábytok nesmie chýbať

Španielsky výrobca vždy ponúka nábytok s osobitým kúzlom a temperamentom, ktorý je blízky predsa aj pre nás. Nechajte sa inšpirovať ako bývajú deti v Španielsku, aj v tejto krajine majú rodičia úplne rovnaké starosti pri zariaďovaní detskej izby ako aj vy. Dizajn, kvalita a široká ponuka dielov je cestou, ako detskú izbu vašej princeznej zariadiť av tejto kolekcii máte nekonečné množstvo možností. V kolekcii Chic si môžete vybrať nielen z niekoľkých typov postelí, ale celý rad ďalších komponentov, ktoré do detskej izby rozhodne patria.

 

  


Exkluzívny predaj pre Českú republiku

Poschodové postele z ponuky španielskeho výrobcu sa stali všeobecne tými najobľúbenejšími v našej exkluzívnej ponuke. Sme preto veľmi radi, že práve na našich stránkach vám môžeme tento nádherný tovar a predovšetkým tiež kvalitné ponúknuť. Popularita španielskeho nábytku spočíva v jednoduchosti, efektivite a širokej ponuke odtieňov.