Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok pre obývačku

Každá miestnosť má svoju atmosféru a pri obývacích izbách dbajte na to, aby bola aj miestnosť funkčná, obývateľná. Od toho vznikol aj názov obývacia izba, obývať. Tajomstvo spočíva v spojení funkčnosti s estetickosťou, takej miestnosti kde sa to podarí, potom hovoríme moderné obývacie izby. V dnešnom článku vám predstavíme moderný nábytok, ktorý vám na našom portáli ponúkame.

Obývacie steny

Najväčšia zmena pri zariaďovaní obývacej izby nastala v zaobstarávaní obývacích stien. Samozrejme veľkým faktorom pre výber by mal byť Váš vkus. Obývacím stenám, ktoré si zostavíte podľa vlastného návrhu a možností sami, sa hovorí modulový systém. Tieto obývacie steny, sú praktickým artiklom, využijete vďaka tomu iba nábytok, ktorý potrebujete a máte tiež možnosť praktického výberu podľa rozmerov a štruktúry Vašej izby. Obývacia stena, ktorú Vám predstavíme, je jeden z možných návrhov zostavenia obývacej steny a to preto, že práve táto obývacia stena patrí do modulového systému a jej návrh môže byť úplne iný, na základe Vášho výberu samostatných dielov. Nábytok je ako stavebnica, ktorú môžete ľubovoľne zostavovať. Nábytok má moderný dizajn a vďaka modulovému systému a radu skriniek na zavesenie, čím šetríte toľko drahocenné miesto v miestnosti je vhodný do malých panelákových bytov, ale pridaním ďalších dielov aj do veľkých obývacích izieb. Ďalším z dizajnových efektov môže byť osvetlenie políc led diódami, ktoré dajú vašej stene, či celej obývačke úplne iný rozmer.

 

     

 

Sedacie súpravy

Luxus a krása, tieto dve slová sú spájané s koženým nábytkom. A čo potom, keď si zaobstaráte z tohto materiálu napríklad sedaciu súpravu! Nielen domácnosti s malými deťmi sa dopúšťajú zásadnej chyby, keď si vyberajú poťah na sedačku. Radšej volia látkový a odôvodňujú si to tým, že viac vydržia, nie je také jednoduché ho zničiť a tiež sa predsa o neho lepšie stará! Lenže pravda je presne opačná. Tieto vlastnosti platia pre kožu. Navyše v lete chladí av zime hreje. A to oceníte hlavne pri pozeraní sa na televíziu v pohodlnom kresle či sedačke. Nábytok Aldo vám predstavuje sedací nábytok, či rozkladacie pohovky predovšetkým od francúzskeho výrobcu.

 

Nábytek v černém provedení z kolekce Amsterdam

 

Konferenčné stolíky

Máte už postavenú stenu, zakúpili ste si sedaciu súpravu a pri televízii radi popíjate kávu, alebo si dáte nejaké občerstvenie, potom vám zostáva iba dokúpiť konferenčný stolík, aby ste mali k pohodlnosti ešte bližšie. Na nábytku Aldo, ponúkame zákazníkom stolíky v rôznych farbách a tvaroch. Najčastejšie sa stretávame s hranatými alebo guľatými. Ako materiál sa na výrobu používa predovšetkým laminát, mdf doska, drevo a sklo. Najpočetnejšie varianty konferenčných stolíkov sú celodrevené. Ak hľadáte pre Vašu obývačku taký stolík, ktorý bude odrážať svetlo av miestnosti tak vynikne jeho silueta, odporúčame Vám stolíky sklenené. Pokiaľ nie ste priaznivca skla, napríklad že máte ešte malé deti, potom môžete vyberať z celého radu ďalších materiálov.

 

Konferenční stolek Manchester    Konferenční stolek Ness white

 

Ak ste milovníkmi moderných designov, ponuka je u nás veľmi široká. Ale nezabudli sme ani na milovníkov rustikálnych stolíkov, kde nájdete aj značkový nábytok dánskeho výrobcu Nova Solo.