Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok pre študentov i dospelých, inšpirácia Guess a Armani

Pre milovníkov originálnych, veľmi netradičných designov, dnes máme naozaj unikátnu kolekciu, ktorú vám v dnešnom článku predstavíme. Náš magazín o bývaní, už priniesol rade z vás inšpiráciu, ako zariadiť netradičný interiér bez pomoci dizajnéra. Predstavujeme vám najrôznejšie kolekcie, ako najlepšie umiestniť nábytok v danom interiéri, ale aj nápady, ako interiér doladiť, aby nábytok vynikol. Nábytok, ktorý vám predstavíme dnes, je inšpirovaný, respektíve dizajn nábytku je inšpirovaný známymi značkami svetových návrhárov módy a to Guess a Armani. A na nábytku je to naozaj poznať. Prekvapí vás nielen samotný dizajn, ale celá rada tiež veľmi praktických, dizajnových prvkov z kože. Nábytok z kolekcie Metal Dark je vhodný pre vybavenie interiéru študentskej izby, ale aj spálne pre jednu osobu. Ideálne pre mladých chlapcov, študentov a tiež pre takmer dospelých mužov, ktorí žijú "single", venujú sa, či chcú sa zatiaľ venovať skôr kariére, než zakladanie rodiny.

Zariaďujeme študentskú izbu

Ak sa svojmu takmer dospelému synovi chystáte zariadiť práve novú študentskú izbu, potom kolekciou Metal Dark mu urobíte nesmiernu radosť. Elegantný dizajn s radom štýlových prvkov, ktoré vás prekvapia tiež aj praktickou stránkou. Pri každom z dielov nábytku nájdete niečo, čo má svoj význam. Spojenie odtieňov šedej a čiernej je rovnako veľmi netradičné, avšak efektné. Môžete vyberať medzi niekoľkými rozmery postele a to pre matrac 100x200 cm, 120x200 cm a samozrejme 140x200 cm. Pre dospievajúceho chlapca je však vhodnejšie voliť medzi poslednými dvoma spomínanými rozmery.

Studentská postel Tonight   Psací stůl Manchester

Začnime detaily, ktoré je možné využívať pri písacom stole. Ten je doplnený o nádstavec, na ktorom je tabuľa na písanie. Kožené pútka môžu veľmi dobre slúžiť pre zavesenie nožníc a ďalších potrieb. Zmysel týchto dizajnových pútok je tiež v tom, aby pracovná plocha bola čo ako najviac voľná. Pod nadstavcom je potom odkladacia polica. Písací stôl môžete kúpiť aj bez nádstavca, ale my vám jeho obstaranie predovšetkým v malom interiéri určite odporúčame.


Kolekce nábytku Manchester

Na ilustračnej fotografii písacieho stola s nadstavcom je najlepšie vidieť, ako je dizajn efektný. V ponuke kolekcie je k dispozícii tiež dizajnová stolička, ktorá presne zapadá štýlom do celej kolekcie. Písací stôl je veľmi členitý a prekvapí vás množstvom odkladacieho priestoru, ktorý je pod pracovnou doskou. Ak sa tu bavíme o zariadenie interiéru už pre študujúcie dieťa, potom určite odporúčame písací stôl zaobstarať aj s nadstavcom. Učenia a najrôznejších pomôcok k učeniu už je celý rad a pracovný priestor musí byť pre dieťa vyhovujúci. Kolekcia Dark Metal však neprekvapia samozrejme len písacím stolom. Na každom z dielov nábytku nájdete niečo, čo ste možno ešte nikde nevideli a prekvapí vás to. Najlepšie bude predstaviť vám kompletne vybavený interiér.Kolekce nábytku Amsterdam   Kolekce nábytku Manchester

Na prvej fotografii návrh študentskej izby, ale poťažmo to takisto môže byť ideálne vybavenie spálne pre ešte slobodného muža. Posteľ ponúka čelo, kožené čelo, ktoré je ľahké na údržbu a samozrejme efektné. Čelo postele tiež ponúka celý rad praktických prvkov, ktoré možno rôzne využiť. Na časopisy, knihy, alebo umiestnenie mobilného telefónu tu máte najrôznejšie vrecká. Pre posteľ platí, že čím vyššiu matrac zaobstaráte, tým bude vyzerať lepšie. Posteľ v rozmere miesta na spanie 140x200 cm v cene s roštom. Ďalším dielom je samozrejme nočný stolík, ktorý tiež využijete. V izbe je aj písací stôl a veľká, priestranná šatníková skriňa. Vedľa skrine je ešte navyše regál s možným zavesením oblečenia. Celkovo interiér ako sami iste posúdite najlepšie, je veľmi elegantný. Máte dve deti s väčším vekovým rozdielom? Nevadí. Unikátna na kolekcii Dark Metal je aj tá skutočnosť, že k lôžku s rozmerom miesta na spanie 140x200 môžete kúpiť pre menšie dieťa prístelku a tá ponúka rozmer miesta na spanie 90x200 cm. A ako vidíte na fotografii, je to riešenie veľmi nenásilné, aj prístelok zapadá do interiéru. Môžete ju tiež pod lôžko kedykoľvek zasunúť.

Netradičný dizajn nás na nábytku Aldo baví a snažíme sa pre vás nájsť vždy niečo nové a niečo iné, dizajn, ktorý nenájdete nikde inde. Ponuka netradičných designov pre vybavenie všetkých interiérov, ako detí, tak dospelých, je na portále nábytok Aldo už veľmi známa a v tomto trende máme rozhodne v pláne pokračovať.