Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok rozdelený podľa farieb

Stále sa snažíme, aby hľadanie na našom e-shope nábytok Aldo bolo pre vás, našich zákazníkov veľmi prehľadné. A sme radi, že na základe vašich recenzií sa nám dielo pravdepodobne darí. Často nás práve za prehľadnosť ponúkaného nábytku chválite. Veľmi nám tiež pomáhajú naše stránky na Facebook, kde si určite vaše komentáre so záujmom vždy prečítame a sú pre nás prínosné pre rôznych zlepšovákov, pokiaľ je to v silách dostupných technológií.

Na základe aj vašich podnetov sme opäť pre vás pripravili ďalšie kategórie, ktoré vám skrátia čas strávený hľadaním nábytku. Víťazným odtieňom pri výbere detského nábytku sa stal snehovo biely, alebo v kombinácii s tónmi ružového odtieňa. A tak nás napadlo že, všetok detský nábytok bielej farby bude dobré zoskupiť do dvoch kategórií. 

 

Biele detské izby pre dievčatá

Úplne nová kategória, ktorá bude zaujímať a je určená predovšetkým pre rodičov malých, ale aj tých väčších slečien sa nazýva biele detské izby. Detské izby, ktoré v nej nájdete sú buď úplne biele, alebo s minimálnym pridaním ružového odtieňa, skôr svetlejšieho.

 

Dětský pokoj Chic pro holku    Dětská postel Chic pro holku

 

Detské izby pre dievčatá, ktoré naozaj všade a na všetkom preferujú ružový odtieň, tiež neprídu skrátka. Ak aj vy máte doma v detskej izbe, ale nielen v ňej, "růžomániu", pripravili sme pre vás tiež úplne osobitnú kategóriu.

 

 

Ružové detské izby pre dievčatá

Ponuka v tejto kolekcii to nie je len ružový odtieň (len málokedy je všetko ružové, to by naozaj už bolo moc), ale návrhy v tejto kategórii predsa len ružové ponúkajú na danej zostave najviac. Ružová je tu teda prioritná. A v kategórii ružovej detskej izby pre dievčatá nenájdete iba jeden tón tohto diečenského odtieňa, ale jeho rôzne podtónmi. Svetlo ružová, tmavo ružová až do fialova, odtieň lily, či sýto ružová.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětská postel Kiddy pink


 

 

Biele detské postele pre chlapcov aj dievčatá, súrodencov

V tejto kategórii najčastejšie nájdete kolekcie francúzskeho výrobcu. Kvalitné klasické detské postele, detské postele s úložným priestorom, detské postele s písacím stolom a nesmia chýbať obľúbené detské poschodové postele pre súrodencov. Jedno majú všetky postele v ponuke spoločné, samozrejme okrem bielej farby, rozmer ložnej plochy 90x200 cm. Biele postele pre školákov a študentov.

 

Patrová postel z masivu Mezzanine      

 

 

Nechýbajú ani detské izby pre chlapcov

Samozrejme že aj chlapci si prídu u nás na svoje. Či skôr ich rodičia. Možno, keď máte doma slečnu, zachvátila vás "růžománia". Ale rodičia malých chalanov vedia, čo to zase je záchvat "legomanie". A tiež to vôbec nie je lacné. Lego, všade lego. Na oblečenie, v izbe, na obliečky detské postele. No však to poznáme všetci, čo malé caparty máme doma... A tak samozrejme ponúkame detské izby pre chlapcov.

 

    Dětský pokoj Bo7 blue

 

Detská izba Chic, alebo Bo7 je asi splnenie všetkých prianí malého chlapca na jednom priestore detskej izby. Dominujúci je tu "lego" motív a sýte odtiene modrej, červenej a žltej. Čo sa nám však na izbe najviac páči je to, že francúzsky výrobca nezabudol ani na praktické využitie nábytku. Izbu tak nepoteší len na pohľad.