Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok s masívu ponúka úložné priestory

Nábytok s masívu má už niekoľko rokov svojich priaznivcov. Prečo? Mnoho z nás máme veľmi radi vôňu borovicového dreva, ktoré pôsobi upokojujúco a čo je podstatné je fakt, že nábytok radíme do ekologických produktov. Všetky segmenty sú ošetrené ekologickým bezfarebným lakom, pre veľmi jednoduchú údržbu. Masívny nábytok sa hodí pre vybavenie interiéru detských izieb, spální, jedální, ale rovnako tak dobre napríklad aj v predsieni. Dnes vám predstavíme segmenty, ktoré vám poskytnú toľko potrebný úložný priestor.

 

Skrine

Masívny nábytok, to už dávno nie sú len robustné kusy nábytku, ale nájdete ho aj v nadčasovom modernom prevedení a pestrej farebnej škále. Šatňové skrine bývajú veľmi častou voľbou pre problém práve úložných priestorov. Na našom portáli nájdete mnoho skríň rôznych typov. Ponúkame skrine z masívu, ktoré máme pochopiteľne v rôznych šírkach i výškach, so zrkadlom zabudovaným vo dverách aj bez a ako sme sa už zmienili, nielen v prírodnom odtieni. A ak hľadáte skriňu, ktorá vám vydrží naozaj dlho, potom vyberajte práve tie z masívu. Precízne prevedenie a kvalitný materiál dreva borovice, z ktorého sú vyrobené, zaistí dlhú životnosť, a vďaka pevnej konštrukcii patrí medzi najkvalitnejšie šatníkove skrine. Šatníková skriňa Geraldo, ktorú vám predstavíme, je jedným z príkladov moderného dizajnu, ktorý v sebe spája moderné prvky s tradičným materiálom dreva borovica, ktorú na naše stránky prináša nemecký výrobca. Výrobca vsadil aj na úplne iný odtieň, než sme u masívu zvyknutí a to transparentné bielu, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Tým získal dizajn tiež na elegancii. Jej vnútorné riešenie je tiež veľmi praktické. Ponúka ako šatníkové tyče po oboch stranách, tak v prostrednom diele policový systém a tri zásuvky.

 

 

 

Komody

Tento druh segmentu je vyhotovený snáď do všetkých interiéru v byte. Komody sú vhodné pre rozdelenie ošatenia, ale aj ako doplnok do spálne, trebárs ako bielizník. Rovnako je vyhotovuje deťom, pretože ponúkajú práve toľko potrebný úložný priestor, ktorého v detskej izbe nie je nikdy dostatok a hlavne je zdravým ekologickým produktom a deťom nič lepšie pre ich vývoj ponúknuť nemôžeme. Klasický, toľko povedomý dizajn mnohých z nás odrádzal, aj keď materiál dreva borovice zase lákal. Našťastie sa dnes začínajú z dreva vyrábať veci, produkty, často až neuveriteľné. V našej ponuke komôd z masívu, nájdete produkty nemeckého výrobcu, ktorý kladie veľký dôraz na kvalitu. U komody Bertram, ktorú vám predstavíme na fotografii, ako povrchovú úpravu zvolil tiež trendy odtieň, transparentnú bielu, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Tento návrh ponúka po oboch stranách skrinky a uprostred štyri zásuvky. Čo tiež stojí za povšimnutie, sú navrhnuté úchytky v podobe otvorov do samotnej dosky. Preto je táto komoda veľmi vhodná pre vybavenie detskej izby, pretože deti sa nemôžu o úchytky poraniť. Ponuka je naozaj veľmi široká a môžete si vybrať v rovnakom prevedení aj rad ďalších dielov.

 

     

 

Ak hľadáte kvalitný nábytok z masívu, dreva borovica, potom rozhodne hľadajte v širokej ponuke nemecký výrobca. A ak chcete naozaj zaručenú kvalitu, tak práve nemecký výrobca ju môže na základe veľkej tradície štýlového dizajnu a perfekcionizme ponúknuť.