Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok s úložným priestorom, manželská posteľ

Ponuka nábytku, ktorý šetrí miesto v danej miestnosti je celá rada. Už sme vám predstavili "úsporný" nábytok do detskej izby, kde prevažne práve ponuka multifunkčných detských postelí a poschodových detských postelí s miestom na spanie až pre tri deti, ušetrí najviac z toľko drahocenného priestoru v miestnosti. A bohužiaľ ponuka nábytku, ktorý ušetrí miesto v interiéri je namieste, pretože prevažná väčšina z nás má skôr k dispozícii domácnosť s rozmerovo malými miestnosťami, interiérmi. Ale čo nábytok do spálne? Je pre tento interiér možné výberom špecifického dizajnu ušetriť priestor na iné predmety? Možno vybaviť plnohodnotne spálňu tak, aby aj v malom interiéri sme mohli umiestniť všetko čo potrebujeme?

 

 

Manželské postele, postele s zásuvkou

Rovnako ako je tomu u detského nábytku, aj v interiéri spálne najviac miesta ušetríte vhodným výberom manželskej postele. Ponúka sa riešenie v podobe manželskej postele so zásuvkou z prednej strany, alebo z jednej z bočných strán, alebo z oboch strán postele. Koľko šuplíkov pod posteľ zvolíte, záleží len na vašich potrebách úložného priestoru, presnejšie povedané ako veľké úložné priestory chcete pod posteľou mať.

 

Manželská postel Lanka white     Manželská postel Lanka graphit

 

Na ilustračnej fotografii predstavujeme jedno z možných riešení, ktoré nájdete v kolekcii nábytku do spálne Split. Francúzsky výrobca túto kolekciu ponúka v dvoch odtieňoch, akácie a škorice. Z prednej strany postele je umiestnený šuplík, ktorého vnútorný priestor je rozdelený na dve časti. K posteli môžete zaobstarať nadstavec s možnosťou zavesenia nočných stolíkov, ale samozrejme je možné mať posteľ bez nadstavca a nočné stolíky môžete zaobstarať klasické s umiestnením vedľa postele.

V kolekcii Split je použitý nadstavec skôr pre ľúbivý dizajn, nemá žiadnu zvláštnu "sporiaci" funkciu. V ponuke posteľou na nábytok Aldo však nájdete manželské postele, kedy nadstava dokáže svojim dizajnom a rozmermi vlastne nahradiť všetky ostatné diely nábytku tradične vyberané do spálne. Áno, máme na mysli šatníkovej skrine, komody do spálne. A mimochodom, ich ponuka je veľmi široká.

 

 

Manželská posteľ miesto spálne

Dizajn postelí s nadstavcom je taký dômyselný, že pre zariadenie spálne, okrem postele s nadstavcom, nič ostatné nebudete potrebovať. Určite vás o tom presvedčí ukážka riešenia spálne z kolekcie Evo.

 

Ložnice Most akácie

 

Ste majiteľmi veľmi malého priestoru pre zariadenie spálne? Žijete v malom apartmáne single a nemáte v pláne zatiaľ zakladať rodinu? Skrátka ak máte naozaj malý priestor určený na vybavenie spálne, odporúčame šetriť miestom tak, aby miestnosť nebola preplnená nábytkom. Riešením môže byť posteľ s nadstavcom, ktorý v sebe skrýva až prekvapivé množstvo úložného priestoru tak, ako ponúkajú fotografie.

 

Nadstavec je alternatívou šatníkovej skrine. Ponúka však oproti skrini naviac praktické odkladacie priestory v podobe police v záhlaví postele, hŕbu malých priehradok a skriniek. Ako sú vlastne úložné priestory rozdelené, najlepšie posúdite na fotografiách. Ak stále ešte nadstavec nestačí, je tu možnosť obstarania šuplíku pod posteľ a to z ich oboch strán. V takom prípade je potrebné šuplíky kúpiť v poštu dvoch kusov. Ale možno samozrejme aj jeden šuplík, z jednej strany postele. Variant je veľa, vďaka modulovému systému, ktorým kolekcia Evo je. A my dúfame, že sme vás presvedčili o tom, že aj v spálni sa dá šetriť miestom tak, aby miestnosť zostala priestranná a vzdušná.