Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok stavaný na relax

Vážení zákazníci, pretože sa obchodnými partnermi spoločnosti nábytku Aldo, stali výrobcovia z mnohých krajín Európskej únie, ponuku sedacieho nábytku sme zrušili. Nie je v našich silách predstavovať tak veľké množstvo nábytku. Ale nezúfajte, ponuka designov francúzskych výrobcov stojí za to, predovšetkým potom pre deti. A ak hľadáte nábytok z masívu, alebo rustikálny nábytok tu zase prichádza s ponukou designov dánsky výrobca a nemecký. Na nábytku Aldo, je naozaj z čoho vyberať.

 

 Zdravé bývanie pre deti

Drevo, ako materiál, v prípade ponuky nemeckého výrobcu sa jedná predovšetkým o drevo borovice, má tiež relaxačné účinky. Kúsok prírody v pretechnizovanej dobe určite nie je na škodu. Taktiež dizajn patrí k úplne odlišným, ktorý tiež prispieva k určitej harmónii. V ponuke detských izieb z masívu, ktoré u nás nájdete, je však príjemné to, že aj pri zachovaní povestného štýlového dizajnu, sú diely veľmi praktické a funkčné. Možno vás prekvapí množstvo úložných priestorov u posteľou, alebo prevedenie písacích stolov. Ale sami skúste porovnať rozdiely designov medzi štýlovým a moderným zariadením interiéru v detskej izbe.

Detská izba pre dievčatá N-207 diely

 

Nemecký výrobca ako autor návrhu, kladie veľký dôraz na kvalitu a spracovanie do najmenších detailov. Pre výrobu nábytku používa iba drevo borovice bez kazov a hŕč, riadne vysušené. Zamedzí tak neskoršie deformácii nábytku, či jeho praskaniu, vplyvom zmien v ovzduší danej miestnosti. Zostavili sme jeden z ďalších možných návrhov interiéru detskej izby, z ponuky samostatných dielov na našich stránkach v kategórii detský nábytok. Aldo nábytok to je úplne nová forma predaja prostredníctvom internetu, kedy vám predstavuje dostupné kompletné interiéry. Nemusíte nič hľadať a už vôbec nie spájať diely z najrôznejších kategórií. Dovolili sme si vybrať nábytok tak, aby vzájomne spolu ladil a detská izba bola tiež veľmi praktická. Návrh detskej izby na fotografii ponúka riešenie miestnosti pre dve deti, vďaka posteli s prístelkou.

Detská izba Ulli - Colorido