Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok v prírodnom dezénu do detskej izby aj pre študentov

Sú kolekcie nábytku, ktoré využívajú detských motívov a sú kolekcie nábytku, ktoré sú viac triezve a možno ich využiť takzvane viacúčelovo. Kolekcia nábytku Mocha je jednou z mnohých, ktorá ponúka nábytok do detskej izby, študentskej izby, ale niektoré z dielov si vieme predstaviť aj v kancelárii, alebo predsieni. Príjemný odtieň svetlého dubu a jednoduchý dizajn tomu nahráva. Nábytok je v interiéri veľmi elegantný a ponúka celý rad možností vďaka širokej ponuke samostatných dielov. Môžete vybaviť interiér dvoch detí vďaka posteli s prístelkou, na výber máte z dvoch typov skríň a aj z niekoľkých typov samotných postelí. Čo všetko vám kolekcia môže ponúknuť si v dnešnom krátkom článku povieme.

Zariaďujeme detskú izbu

Prvým variantom a tým najširším je využitie nábytku kolekcie Mocha pre zariadenie detskej izby. Ponuka dielov je veľká a tak máte rad možností. V kolekcii nájdete drahší variant detské postele s čalúnením a lacnejší variant detské postele, kedy čelo postele je z rovnakého materiálu, ako celá posteľ. Detskú posteľ môžete kúpiť s prístelkou či bez nej a platí to tak pre lacnejší, tak drahší variant postele. Ak chcete kolekciu Mocha zaobstarať pre dve deti, asi lepším variantom bude tiež obstaranie väčšej šatníkovej skrine. Skriňa menších rozmerov je potom dostačujúca pre jedno dieťa. Písací stôl si môžete vybrať tiež z dvoch variantov a to s nadstavcom či bez nádstavca.

   

Asi správne tušíte, že vďaka jednoduchému dizajnu je kolekcia Mocha za veľmi priaznivú cenu. Nábytok je však veľmi účelový a spĺňa všetky kritériá pre vybavenie detskej izby. V ponuke dielov môžete dokonca zaobstarať aj zábranu k detskej posteli pre menšie deti. Ak sa rozhodnete pre túto kolekciu je tu ešte ďalšia nezanedbateľná výhoda. Nábytok môžete využívať od troch rokov veku dieťaťa, až do dospelosti a to práve vďaka striedmemu dizajnu. Ak malému dieťaťu zaobstaráte nábytok v príliš detskom dizajne ako sú napríklad postele v podobe závodných áut, musíte okolo určitého veku dieťaťa počítať s tým, že takýto dizajn dospievajúce dieťa bude odmietať. Nábytok Mocha naopak využijú študenti a dokážeme si ho predstaviť aj v interiéri "dospelákov".

Zariaďujeme študentskú izbu

Jedinou chybou na kráse v kolekcii Mocha je v prípade využitia nábytku pre zariadenie študentskej izby rozmer miesta na spanie všetkých postelí. Je to iba 90x190 cm a to je nedostačujúce pre násťročné dieťa. Pre tento prípad doporučujeme vybrať posteľ z ponuky študentských postelí, ktoré ponúkajú rozmer miesta na spanie 120x200 cm, alebo dokonca 140x200 cm. Ostatné diely nábytku v tejto kolekcii sú potom plne k dispozícii a na vybavenie študentskej izby vhodné. V ponuke rozmerovo väčších postelí ľahko nájdete vďaka širokej ponuke dezén vhodný k nábytku kolekcie Mocha.

Studentská postel Tonight

Naopak veľmi sa nám v kolekcii Mocha páči pre študentov regál a písací stôl s nadstavcom. K dispozícii je aj elegantná, štýlová stolička, ktoré sa svojím vzorom hodí k tomuto nábytku. Sú to diely, ktoré si dokážeme predstaviť aj v interiéri kancelárie. Kolekcia aj keď je skôr štýlová, ponúka tiež moderné prvky. U šatníkových skríň napríklad nechýba ľad osvetlenie šatníkovej tyče. Kolekcií, ktoré sa dajú využívať pre deti je celý rad. Ak sa už v rannom veku dieťaťa rozhodnete zaobstarať tento typ nábytku, stačí v interiéri adekvátne k veku meniť iba dekorácie a bytové doplnky. Pre predškoláka detské obliečky a treba obrázky obľúbených rozprávkových postáv, ktoré sa postupne potom menia za obrázky obľúbených spevákov a športovcov.

 

Psací stůl Manchester


Naopak ak zaobstaráte dieťaťu detský nábytok, treba so zvieratkami na nábytku, alebo ako sme spomenuli nábytok s tematikou pirátov, či automobilových závodov, žnádný z dielov nábytku potom nevyužijete v študentskej izbe. Všetko bude treba zaobstarať nové. Preto zvážte pred zariadením prvej detskej izby, či budete meniť iba dekorácie a doplnky pri zachovaní nábytku, alebo budete meniť všetko. V našej ponuke nájdete obe možnosti.