Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z Francúzska do detských izieb

V dnešnom článku, Vám predstavíme ukážku nových designov detských izieb od nášho francúzskeho výrobcu. Chceme Vám predviesť novinky z oblasti detského nábytku, ktorý je opäť originálny a plný skvelých nápadov. Vďaka zvoleným odtieňom, tak môžete zariadiť interiér detskej izby v typickom dievčenskom dizajne, alebo v dizajne chlapčenskom.

 

Dětský pokoj pro holky Finland   Dětský pokoj pro kluky Finland

 

Chlapčenská izba s poschodovou posteľou aj klasickou

Prvý detský nábytok, Vám chceme predviesť z novej kolekcie francúzskeho výrobcu pod názvom . Táto kolekcia ponúka veľké množstvo segmentov nábytku, z ktorého zariadite detskú izbu, podľa Vašich predstáv a možností. Pre veľmi malé panelákové detské izby si zákazníci najviac obľúbili, tak zvané multifunkčné postele, ako je napríklad posteľ Smoozy na prvom obrázku. Čo znamená výraz multifunkčný? Znamená to, že posteľ ponúka vždy niečo navyše, než len priestor na spanie, napríklad práve posteľ Smoozy, ponúka aj písací stôl, ktorý môžete kedykoľvek v prípade potreby zasunúť a police so skrinkou, ktoré plnia úlohu úložného priestoru. Ako druhý, Vám predstavíme návrh detskej izby, ktorá ale v konečnej podobe môže vyzerať úplne inak. Záleží opäť na Vašich možnostiach a predstavách, aby ste si vybrali segmenty z tejto kolekcie, ktoré potrebujete a spĺňajú Vaše požiadavky. Veľmi originálny a príjemný je dizajnový efekt, ktorý zabezpečuje biely odtieň, prelínajúci sa všetkými dielmi detskej izby.

 

   

 

Dievčenská izba môže mať aj niekoľko podôb

Kolekcia, ktorá nenechá pokojnými malé slečny, to je kolekcia detského nábytku Romance. Prečo názov romance? Francúzsky výrobca, prišiel na trh, s ľúbivým a originálnym dizajnom, v romantickom bielo-ružovom prevedení. Aj v tejto kolekcii, nájdete detskú poschodovú posteľ, ktorá ponúka samozrejme miesto na spanie, odkladacie police, ale aj veľmi elegantné miesto na posedenie. Vďaka tomu, že poschodová posteľ je jedným z mnohých dielov kolekcie Romance, nie je problém v rovnakom dizajne zaobstarať aj písací stôl, komodu, alebo veľkú, priestrannejšiu šatníkovú skriňu. Na poslednej fotografii, Vám uvedieme malú ukážku, ako môže detská izba, zo širokej ponuky samostatných segmentov z tejto kolekcie vyzerať. Materiálom kolekcie Romance, je laminátová doska v už spomínanom dievčenskom odtieni, ktorá navyše efektne doplnená drobnými ornamentmi, čo pôsobí v konečnom výsledku naozaj elegantne. Francúzsky výrobca vie, čo sa malým slečnám páči.

 

Patrová postel B fuchsia  Dětský pokoj B pink

 

Ako sa môžete sami presvedčiť na našom portáli v kategórii detský nábytok, ponúkame veľa noviniek z oblasti tohto nábytku. Všetok nový nábytok je od nášho popredného francúzskeho výrobcu.