Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z Francúzska do detských izieb

V dnešnom článku, Vám predstavíme ukážku nových designov detských izieb od nášho francúzskeho výrobcu. Chceme Vám predviesť novinky z oblasti detského nábytku, ktorý je opäť originálny a plný skvelých nápadov. Vďaka zvoleným odtieňom, tak môžete zariadiť interiér detskej izby v typickom dievčenskom dizajne, alebo v dizajne chlapčenskom.

Multifunkčný nábytok

Detská posteľ multifunkčná Giga

 

Chlapčenská izba

Prvý detský nábytok, Vám chceme predviesť z novej kolekcie francúzskeho výrobcu pod názvom Giga. Táto kolekcia ponúka veľké množstvo segmentov nábytku, z ktorého zariadite detskú izbu, podľa Vašich predstáv a možností. Pre veľmi malé panelákové detské izby si zákazníci najviac obľúbili, tak zvané multifunkčné postele, ako je napríklad posteľ Giga na prvom obrázku. Čo znamená vôbec výraz multifunkčné? Znamená to, že posteľ ponúka vždy niečo naviac, než len priestor pre spanie, napríklad práve posteľ Giga, ponúka aj písací stôl, ktorý môžete kedykoľvek v prípade potreby zasunúť a police so skrinkou, ktoré plnia úlohu úložného priestoru. Ako druhý, Vám predstavíme návrh detskej izby Giga, ktorý ale v konečnej podobe môže vyzerať úplne inak. Záleží opäť na Vašich možnostiach a predstavách, aby ste si vybrali segmenty z tejto kolekcie, ktoré potrebujete, a spĺňajú Vaše požiadavky. Veľmi originálny a príjemný je dizajnový efekt, ktorý zabezpečuje biely odtieň, prelínajúci sa všetkými dielmi detskej izby.

Príjemný dizajnový efekt

Detská izba Giga 2301

 

Dievčenská izba

Kolekcia, ktorá nenechá kľudnými malé slečny, to je kolekcia detského nábytku Romance. Prečo názov romance? Francúzsky výrobca, prišiel na trh, s ľúbivým a originálnym dizajnom, v romantickom bielo-ružovom prevedení. Aj v tejto kolekcii, nájdete detskú poschodovú posteľ Romance 2362LSUR, ktorá ponúka samozrejme miesto na spanie, odkladaciu policu, ale aj veľmi elegantné miesto na posedenie. Vďaka tomu, že poschodová posteľ je jedným z mnohých dielov kolekcie Romance, nie je problém v rovnakom dizajne zaobstarať aj písací stôl, komodu, alebo veľkú, priestrannejšiu šatníkovú skriňu. Na poslednej fotografii, Vám uvedieme malú ukážku, ako môže detská izba, zo širokej ponuky samostatných segmentov s tejto kolekcie vyzerať. Materiálom kolekcie Romance, je mdf doska v už spomínanom dievčenskom odtieni, ktorá navyše efektne doplnená drobnými ornamentmi, čo pôsobí v konečnom výsledku naozaj elegantne. Francúzsky výrobca vie, čo sa malým slečnám páči.

Elegantná detská izba

Detská izba Romance - diely 2362

Ako sa môžete sami presvedčiť na našom portáli v kategórii detský nábytok, ponúkame veľa noviniek z oblasti tohto nábytku. Všetok nový nábytok je od nášho popredného francúzskeho výrobcu.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.