Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z kolekcie Easy, naozaj do všetkých interiérov

Ak viete, že si naozaj chcete zostaviť interiér na mieru a nebojíte sa vlastných návrhov, fantázie, tak pre vás máme kolekcie nábytku Easy od francúzskeho výrobcu. Široká, respektíve najširšia ponuka samostatných dielov pre možné vybavenie naozaj každého interiéru. Od spálne, až po obývaciu izbu. Nechýba ale ani ponuka botníkov, písacích stolov a ďalších a ďalších obdobných dielov, ktoré môžete zakomponovať do celej zostavy napríklad regálov a skriniek. Veľkým plusom na tomto multifunkčnom systéme je nielen to, že nábytok vám bude vo všetkých ohľadoch vyhovovať (navrhli ste si sami), ale obstarávacia cena je bezkonkurenčná. Dnes vám predstavíme, čo všetko je možné s ponukou samostatných dielov vytvoriť.

Ponuka samostatných dielov nábytku

Kolekcia je v podstate ponúkaná či lepšie povedané prezentovaná dvojakým spôsobom. Ponuka zostáv, ktoré sú dané napríklad pre tých z vás, ktorí nemajú odvahu jednotlivé diely medzi sebou prepájať a široká ponuka samostatných dielov pre tých z vás, ktorí naopak cítenie pre zariaďovanie interiéru máte. Regály sa od seba veľmi líšia ako rozmery, tak usporiadaním, sú regály s jednou a viacerými policami, alebo so zásuvkou či zásuvkami, dokonca sú regály s šatníkovou tyčou.


   

Príklady samostatných dielov predstavujú rozdiely. Regály môžete na seba tiež stavať, vždy dva na sebe. Môžete vytvoriť šatníkovú stenu do spálne, alebo predsieňovú stenu do predsiene. Ale možno tiež zostaviť napríklad obývaciu stenu. Navyše v kolekcii predstavuje francúzsky výrobca tri možné odtiene na výber, možnosťou je tak ešte viac. Pri výbere skriniek dobre venujte pozornosť tiež rozmerom, nie každý regál, skrinka sú rovnako hlboké a vysoké. Musia sa vám dané skrinky pekne zísť. Čo potom môže z takýchto samostatných dielov vzniknúť?

Ponuka zostava nábytku v najrôznejších podobách 

Na fotografiách predstavujeme, akú podobu môžu mať samostatné diely, keď je pekne spojíte do zostáv. Môžete vytvoriť veľmi praktické vybavenie predsiene (botníky sú tiež k dispozícii v tejto kolekcii). Možno tiež vytvoriť za zanedbateľnú cenu praktickú obývaciu stenu. Kolekcia ako je táto, ktorú vám predstavujeme, je veľmi vhodná pre vybavenie malých interiérov, pretože práve tu je veľká potreba úložných priestorov a musíte samozrejme v malom interiéri viac kombinovať. A pre veľké interiéry? Aj tu je veľká výhoda. Dané diely môžete pridávať a pridávať podľa ľubovôle, až do tej doby, kde je váš veľký priestor zariadený.