Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Nábytok z masívu do detskej izby - kolekcia Jonas

Biely elegantný nábytok z masívu 

Krása kolekcia Jonas spočíva v jej jednoduchosti a multifunkčnosti. Tá sa potom prejavuje do seba navzájom pasujúcim nábytkom, ktorý vám poskytne hneď niekoľko rôznych možností, ako ho do izby umiestniť a tým mu čo najviac vizuálne lichotiť. Snehovo biely odtieň ho potom opticky zväčší a rozjasní. Doprajte tak i menším a tmavším izbám možnosť ukázať sa v najlepšom svetle. Nábytok je potom vyrobený z kvalitného masívu, ktorý nesie ozančení "Nordic Ecolabel", vďaka čomu si môžete byť istí, že nielenže je drevo skutočne kvalitné, ale tiež bolo pri jeho ťažbe dbané na životné prostredie. Všetky povrchové úpravy sú potom prísne kontrolované, aby všetky komponenty spĺňali prísne smernice dbajúce na zdravie užívateľov - v tomto prípade vašich detí. Zaobstaraním tejto kolekcie teda získate nábytok, ktorý je definovaný odolnosťou, sýtou farbou i zdraviu prospešnými materiály a to všetko od renomovanej dizajnérskej firmy.
Hoppekids - with heart and soul
S nábytkom a dekoráciami Hoppekids môžete premeniť detskú izbu vášho dieťaťa vo vysnívaný svet. Ponuka je flexibilná a vyberať môžete témy, ktoré budú charakterizovať osobnosť a charakter dieťaťa. Detskú izbu vybavíte podľa jeho záujmov, či obľúbených rozprávkových postavičiek. Detský nábytok je modulový, vy sami zostavujete všetko od začiatku až dokonca tak, aby ste docielili maximálne funkčného priestoru.
Aj my na nábytku Aldo sme rodičmi detí a preto si uvedomujeme, aké ťažké je vybaviť detskú izbu, aby naše ratolesti boli spokojné.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.