Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Nábytok z masívu do detskej izby pre dve deti - kolekcia Premium

Kvalita šetrná k Vám, aj k životnému prostrediu

Premium je luxusná kolekcia vyznačujúci sa vyšším komfortom, väčšou bezpečnosťou a ešte lepšou výdržou. Postele a doplnky vychádzajú z rovnakého štýlu, čo Vám dáva obrovskú slobodu voľby v tom, ako nakoniec bude detská izba vyzerať.

Ako už názov napovedá, veci z kolekcie Premium poskytujú aj niečo navyše mimo kvalitu a krásny dizajn. Spadajú totiž do kategórie "Nordic ecolabel". Toto označenie (podobne ako "EU ecolabel") zaručuje, že výrobok spĺňa prísne normy týkajúce sa životného prostredia, zdravia, kvality a bezpečnosti. Drevo musí byť napríklad ťažené legálnou cestou. To okrem iného znamená, že pochádza z certifikovaných, udržateľných lesov a jeho pôvod je dohľadateľný. Ecolable produkty navyše musí spĺňať veľmi prísne štandardy, čo sa chemickej úpravy materiálu týka, čo je aspekt dôležitý ako pre životné prostredie a tých, ktorí nábytok vyrábajú, tak hlavne pre tých, ktorí ho následne využívajú!


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkom a dekoráciami Hoppekids môžete premeniť detskú izbu vášho dieťaťa vo vysnívaný svet. Ponuka je flexibilná a vyberať môžete témy, ktoré budú charakterizovať osobnosť a charakter dieťaťa. Detskú izbu vybavíte podľa jeho záujmov, či obľúbených rozprávkových postavičiek. Detský nábytok je modulový, vy sami zostavujete všetko od začiatku až dokonca tak, aby ste docielili maximálne funkčného priestoru.
Aj my na nábytku Aldo sme rodičmi detí a preto si uvedomujeme, aké ťažké je vybaviť detskú izbu, aby naše ratolesti boli spokojné.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.