Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z masívu stále žiadaný

Naši stáli zákazníci si už určite všimli, že sme na našom portáli zaradili novú kategóriu a to nábytok z masívu. Nájdete tu naozaj ekologický nábytok od nášho belgického výrobcu vo vysokej kvalite, ktorou je tento výrobca známy už dlhé desaťročia. A preto Vám budeme aj v nasledujúcich článkoch predstavovať jeho niekedy, až netypické kúsky nábytku z masívu. Obľúbené sú rozhodne poschodové postele z masívu a klasické detské postele z masívu.

 

Masív v prírodnom odtieni do detskej izby patrí

Prírodný materiál je stále veľmi preferovaná voľba na výber detskej postele. Ponuka prírodných materiálov na našich stránkach je veľmi široká. Môžete vyberať z nepreberného množstva drevín, ale aj produkty, ako je nábytok z ratanu. Medzi najčastejšie používaný prírodný materiál na návrhy detských postelí patrí drevo borovice. Materiál, ktorý je cenovo dostupný, ale splní svoj účel. Detská posteľ v tvare domčeka z ponuky dizajnov belgického výrobcu si našla množstvo priaznivcov a teraz sa v tejto podobe dostala aj na náš trh. Detskú posteľ z kolekcie Dallas môžete zaobstarať samostatne, alebo aj s praktickým šuplíkom, ako predstavujeme práve teraz. Šuplík je možné využívať dvojakým spôsobom, ako klasický úložný priestor, alebo prístelku pre druhé dieťa či prespanie návštevy.

      

 

A čo ďalší návrh v podobe poschodovej postele, ktorá je ideálna pre deti s veľkým vekovým rozdielom? Belgický výrobca zvolil ako materiál na výrobu drevo borovice v jej prírodnom odtieni. Drevo je ošetrené niekoľkými vrstvami laku, je riadne vysušené a bez kazov a hrčí. Nedochádza tak k neskoršej deformácii postele. Poschodová posteľ je stabilná aj vďaka hrúbke dreva. S ohľadom na kvalitu poschodovej postele vás čaká taktiež veľmi jednoduchá montáž. Poschodová posteľ, ktorá konečne rieši vybavenie detskej izby dvoch detí s veľkým vekovým rozdielom, poschodová posteľ, ktorá môže byť súčasťou vybavenia jednej miestnosti. V ponuke poschodových postelí belgického výrobcu nájdete identický dizajn aj v tmavo šedom odtieni.

 

 

Je na vás a len na vás, ako bude v detskej izbe poschodová posteľ zostavená. Možností je celý rad. Rozhodne však radi zaraďujeme do ponuky práve taký nábytok, ktorý ponúka možnosť variabilného zostavenia a jeho design nie je definitívny. Poschodová posteľ z kolekcie Mezzanine je v ponuke nielen s mnohými rôznymi možnosťami, ale každý z designov je možné ešte rôzne kombinovať. Poschodová posteľ, ktorú vám ponúkame teraz je zostavená z horného lôžka a voľne stojaceho dolného lôžka, ktoré nie je teda napojené na hornú časť postele. Vďaka tomu nemusí byť dolné lôžko umiestnené v pozícii ako na fotografii, ale môže byť treba na úplne inom mieste v detskej izbe. Rovnakú možnosť ponúka aj komoda so šuplíkmi, ktorú môžete umiestniť aj inam, než ponúka ilustračné fotografie.

V ponuke tiež nájdete poschodovú posteľ úplne bez dolného lôžka, môžete ľubovoľne umiestniť schodíky, teda na ľavú aj pravú stranu postele. A nechýba ani ponuka ďalších dielov nábytku, ako je napríklad regál, skrinka, alebo môžete zaobstarať napríklad len horné lôžko. Všetko v tej najvyššej belgickej kvalite.