Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok z masívu v modernom dizajne II

V minulom článku sme sa venovali netradičným a moderným dizajnom detskej izby z masívu, detského nábytku z masívu a spální z masívu. Dnes by sme vám radi predstavili ďalšie možnosti netradičných zostáv nábytku nemeckého výrobcu. Moderné šatníkové skrine z masívu pre deti i dospelých a najrôznejšie, veľmi netypické komody. Ako môžete sami posúdiť u šatníkovej skrine na fotografii, naozaj možno vytvoriť aj z dreva borovice moderný dizajn. Keď napríklad takú skriňu spojíte z nemenej zaujímavú postelú z masívu, vytvoríte si treba veľmi príjemné a predovšetkým ekologické prostredie pre zdravý spánok. Interiér spálne zo zdravých, zdravotne nezávadných materiálov to je tiež častým riešením dnešnom bytových architektov.

 

 

Samozrejme, že nesmiete zabúdať na matracu. Bez kvalitnej matrace nie je kvalitná manželská posteľ. Tieto dva produkty k sebe neodmysliteľne patria. Na našich stránkach si vyberte aj z rady matracov a to veľmi kvalitných, od českého výrobcu s dlhoročnou tradíciou.

 

 

Komody z masívu

Ak v danom interiéri nemáte dostatok miesta pre umiestnenie šatníkovej skrine, prichádzajú na rad komody. Rovnako tak v prípade, kedy naopak skriňu máte, ale jej kapacita už nie je dostačujúca. Komody, predovšetkým tie s rozdelením na mnoho samostatných šuplíkov, sa stali neoddeliteľnou súčasťou vybavenia našich domácností.

 

 

Opäť predstavujeme ako skriňu, tak komodu vo veľmi obľúbenom odtieni transparentné biele. Nejedná sa o snehovo biely odtieň, ale náter zachováva viditeľnú štruktúru dreva, je teda transparentný. U šatníkových skríň určených do detskéj izby potom tento transparentný odtieň často výrobca dopĺňa jednou z pastelových farieb a to modrej, alebo ružovej. Veríme, že prierez jeho ponukou moderného nábytku z masívu vás aspoň zaujal na toľko, že sa necháte inšpirovať.