Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytok za skvelé ceny

Pripravili sme pre vás ponuku nábytku za veľmi dostupné ceny, ktorú sme nazvali "jarné zariaďovaní". Nábytok, ktorý sme do tejto skupiny zaradili, je našimi existujúcimi klientmi odskúšaný a patrí k najobľúbenejším u nás. Patrí tu spálne, detské izby, obývacia zostavy a predsiene. Taktiež predstavujeme detské bytové doplnky.

 

Spálňa

Naozaj široký výber z ponuky samostatných dielov určených pre zariadenie spálne prináša, kolekcia nábytku do spálne Evo. Môžete vybaviť spálňu naozaj malých rozmerov, ale aj väčšiu miestnosť. Vybrať si okrem odtieňa svetlý dub, ktorý ponúkame teraz, môžete aj spálňu Evo v prevedení orech šedý. Dovoľte nám predstaviť, možnosti kolekcie nábytku do spálne Evo, ktorú na náš portál Nábytok Aldo, prináša francúzsky výrobca. Radi by sme vám práve túto kolekciu odporučili. Určite sa pýtate prečo. Príjemný dizajn v ponuke mnohých samostatných dielov, ktoré rieši malé aj veľké miestnosti určené pre zariadenie spálne, povestná kvalita francúzskeho výrobcu a v neposlednom rade cena, ktorá je s ohľadom na prepracovaný dizajn viac než priaznivá. Ak sme vo vás vzbudili aspoň trochu záujmu, poďme si, možnosti kolekcie Evo predstaviť. A začnime tým, že si prezriete katalóg, kolekcie Evo v elektronickej podobe, ktorý sme pre vás priložili pod link návod na montáž u parametrov.

 

 

Obývacia izba

Obývacia izba je miestností, kde každý člen rodiny trávia voľný čas. Stretávame sa tu s deťmi pri sledovaní televízie, alebo s priateľmi pri príjemnom občerstvení. Ponuka obývacích zostáv na Aldu, je široká a obývacie steny delíme do dvoch hlavných skupín:


- Obývacie steny pevné (bez možnosti výberu jednotlivých skriniek)
- Obývacie steny modulové (možnosť výberu samostatných dielov nábytku)


Medzi veľmi moderné a obľúbené obývacie steny patrí lacný nábytok do obývacej izby Infinity. Naozaj vybavujeme obývacie izby lacno a moderne. Za naozaj bezkonkurenčnú cenu sa stala ponuka kolekcie Infinity veľmi obľúbenou pre jednoduchý a funkčný dizajn. Príjemná cena uvedená za oba stolíky spolu ako nápaditý set, je daná nenáročným dizajnom a materiálom laminátové dosky. Samozrejme svojím dielom prispela aj sériová výroba. Navyše v prípade potreby ďalších dielov nábytku v rovnakom prevedení, máte možnosť si v kolekcii Infinity určite vybrať. 

 

 

Detská izba

 

Detské izby patrí k najvyhľadávanejším u nás. Nábytok do detských izieb predstavuje ako českých výrobcov, tak zahraničných. Obľúbenosť si získala detská izba Bibliobed.