Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Načerpajte nové sily so záhradným nábytkom

Nábytok Aldo ponúka v kategórii záhradný nábytok nielen nábytok, ale aj rôzne segmenty na oddych. Budeme dnes hovoriť na tému hojdacej siete, alebo aj doplnky, dekorácie pre vašu záhradu. A my sa dnes zameriame predovšetkým na doplnky pre vašu záhradu, ako sú kvetináče, olejové lampy, alebo aj lampióny.

 

     

 

Ponuka záhradného nábytku je na našom e-shope veľmi široká. A aby ste mali možnosť pre vašu záhradu zaobstarať všetko na jednom mieste, prinášame aj záhradné doplnky v podobe krásnych a štýlových záhradných kvetináčov a tiež váz. V našej ponuke nechýbajú keramické doplnky najrôznejších farieb a designov, od moderných až po štýlové, ktorými si môžete krásne ozdobiť priestor okolo vonkajšieho posedenia aj kdekoľvek inde na záhrade. Záhradné vázy sú skvelým doplnkom záhradného stola.

Hojdacie siete

Pokiaľ naozaj chcete relaxovať, hojdacia sieť by na vašej záhrade nemala chýbať. Na našom e-shope nájdete v kategórii záhradný nábytok samozrejme množstvo pomocníkov. Medzi takých pomocníkov môžeme s istotou zaradiť aj hojdacie siete, u nás v tradičnej nemeckej kvalite. Môžete si vybrať z niekoľkých rôznych prevedení a designov. Pevná látka ponúka nosnosť až 120 kg. Tradičná nemecká kvalita za viac ako príjemnú cenu prostredníctvom portálu nábytok Aldo.

 

        

 

Ak máte vo svojej záhradke priestor pre hojdaciu sieť, neváhajte si ju u nás zakúpiť. Poskytne vám jedinečný priestor na relaxáciu. Doplniť ju môžete aj záhradným slnečníkom, ktorý u nás taktiež nájdete. V našich moderných hojdacích sieťach sa stane odpočinok nevídaným zážitkom.

 

Lehátko z ratanu

Prírodný ratan, ale aj ekoratan, ktorý verne imituje ratanový prírodný materiál, to sú materiály použité na výrobu záhradného nábytku z ratanu. Ratan ponúka vysoký komfort vďaka poduškám, vankúšikom a designu. Záhradný ratanový nábytok patrí k cenovo náročnejším. Ako sme už uviedli, vďaka použitiu podušiek patrí záhradný nábytok z ratanu a technoratanu k tým najpohodlnejším.

 

 

Záhradné lehátko z materiálu veľmi odolného na UV žiarenie a poveternostné vplyvy. Polohovateľná opierka chrbta, pohodlné opierky lakťov, ktoré ocenia najmä rádoby chtiví čitatelia. Záhradné lehátko z ratanu je teda veľmi praktické. Ratan je novodobý materiál, na pohľad nerozoznateľný od ratanu a ponúka vyššiu kvalitu. Odtieň prírodný dodáva lehátku ešte väčšiu eleganciu.