Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nadčasové designy pre detskú izbu

Ak ste milovníci moderného dizajnu a chcete aj pre svoje dieťa či deti zariadiť detskú izbu v nadčasovom dizajne, na našich stránkach máte možnosť. A keďže je moderný dizajn aj pre detské izby veľmi obľúbený, je k dispozícii špecifická kategória, ktorá len také designy predstavuje. Najväčší ponuku moderných designov detských izieb potom na naše stránky prináša belgický a francúzsky výrobca. Ale čo je vlastne moderný dizajn detskej izby? Aký je rozdiel medzi klasickou detskou izbou a takzvane modernou, nadčasovou?

 

 

Moderný detský nábytok je pohyblivý, flexibilný

Jedným zo znakov moderného dizajnu detského nábytku je využitie pojazdov. Znamená to, že nábytok ako treba nočný stolík, komoda, alebo kontajner s šuplíky k písaciemu stolu je na kolieskach, premiestnenie nábytku kdekoľvek v miestnosti je veľmi jednoduché a predovšetkým možné. Ďalším prvkom moderného dizajnu je rozdielny design písacieho stola, ktorý len málokedy má šuplíky na pevno spojené so stolom, ale je práve využité kontajnera na pojazdoch. Je to veľmi pragmatické, pretože keď sedí dieťa pri písacom stole, môže mať dostatok priestoru pod pracovnú dekou. Šuplíky si potom podľa potreby umiestni na ľavú, alebo pravú stranu.

 

Patrová postel Tom pro tři děti      Šuplík jako přistýlka, patrová postel Tom

 

V prípade tejto poschodovej postele získate ideálne riešenie malej detskej izby troch detí, dievčat, alebo chlapcov a dievčat zároveň, pretože kombinácia odtieňov ako sme už spomínali je široká. A to najmenšie z detí by malo spať samozrejme na prístelke, ktorá je vhodná už od troch rokov veku dieťaťa. Staršie z detí potom na dolnom lôžku a to najstaršie na hornom lôžku, aby malo najväčšie súkromie. Poschodová posteľ v tej najvyššej možnej kvalite s certifikáciou.

 

 

Patrová postel Tom esmeralda     

 

V našej ponuke nájdete samozrejme celý rad iných návrhov zostavenia modernej detskej izby, stačí si len vybrať čo vám a vašim deťom bude najviac vyhovovať. Môžete vyberať nielen z daných zostáv, ale aj samostatných dielov nábytku, aby zostavovanie vašej detskej izby bolo maximálne prispôsobené vašim požiadavkám.