Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nadstavec k posteliam 140, 160 Santorin black

Výrobca: PRS
Kód: PRS0065-2023
 • výška 150 cm, šírka 245,5 cm, hĺbka 50,8 cm
 • možno použiť pre vašu existujúcu posteľ v domácnosti
 • možno použiť v kombinácii s ktoroukoľvek posteľou z našej ponuky
 • nadstavec s nočnými stolíkmi je vhodný pre posteľ v šírke 140 a 160 cm
 • v ponuke taktiež ucelené návrhy s nadstavcom a vhodnou posteľou

nedostupné
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
556,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 150 cm
Šírka (cm): 245,5 cm
Hľbka: 50,8 cm
Hmotnosť: 74 kg
Počet balíkov: 3 ks
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: lamino
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Štýl: moderné

Návod na montáž

Nadstavec s nočnými stolíkmi, dokonalé doplnenie postele

Predovšetkým potom v malom interiéri spálne, kedy nemáte možnosť s ohľadom na jej rozmery umiestniť do miestnosti komodu, alebo dokonca šatníkovú skriňu, je nadstavec veľmi dobrou voľbou. Nezaberá miesto na podlahe a na posteli vyzerá veľmi pekne. Exkluzívne prostredníctvom našej webovej stránky predstavuje francúzsky výrobca celú škálu možností v kolekcii Santorin, pričom nadstavec Santorin, je na prvom mieste. Nadstavec si môžete zaobstarať samostatne, ako to teraz ponúkame, a využiť jeho potenciál k existujúcej posteli, ktorú už máte doma. Nadstavec si môžete zaobstarať aj spolu s niektorou jednou posteľou z našej ponuky a vytvoriť si tak vlastnú zostavu. V neposlednom rade na našej webovej stránke nájdete komplexné návrhy na vybavenie spální vrátane postelí, z ktorých niektoré predstavujeme aj na ilustračných fotografiách.

Nadstavec možno použiť na postele so šírkou 140 cm a 160 cm a, samozrejme, najčastejšie sa stáva neoddeliteľnou súčasťou spálne. Určite vám však nič nebráni použiť nadstavec napríklad v študentskej izbe, alebo v detskej izbe, ktorú vaše deti s väčším vekovým rozdielom zdieľajú spoločne a trápi vás nedostatok priestoru. Skrátka, prístavba je dokonalým prvkom s celým radom možností. Materiál použitý na výrobu bola laminátová doska. Dodávame vlastnou dopravou bez poškodenia.

Nadstavec na postele so šírkou 140 cm a 160 cm

 • výška 150 cm, šírka 245,5 cm, hĺbka 50,8 cm

 • možno použiť pre vašu existujúcu posteľ v domácnosti

 • možno použiť v kombinácii s ktoroukoľvek posteľou z našej ponuky

 • nadstavec s nočnými stolíkmi je vhodný pre posteľ v šírke 140 a 160 cm

 • v ponuke taktiež ucelené návrhy s nadstavcom a vhodnou posteľou

 • dokonalé riešenie do rozmerovo malej spálne

 • vhodné aj ako alternatíva na zariadenie študentskej izby

 • materiálom na výrobu sa stala laminátová doska

 • francúzsky výrobca nábytku

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie daných výrobcov, a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodových postelí Bibop, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a ako predajca nábytku sme veľmi radi, že sa týmto zastúpením môžeme pochváliť u viacerých výrobcov. Pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie navyše to čaro, že interiér vašej detskej izby bude originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré vy, zákazníci, potrebujete získať, a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot, vznikla vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Výsledkom je, že detský nábytok spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky, ako aj ploché balenie na jednoduchú prepravu spolu s podrobným návodom na montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte