Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najkrajšie stoličky

Štyri nohy, sedadlo a operadlo - poviete si, čo to môže byť za umenie? Pozrite sa! Každá stolička je iná, všetky sú krásne a niektoré z nich sa už stali legendami! Začnime legendami. Je fascinujúce, pred koľkými rokmi boli niektoré stoličky, ktoré dnes obdivujeme, navrhnuté. S údivom ich obdivujeme najmä pre ich tvar a pritom ich výnimočnosť je často daná najmä revolučnou konštrukciou a použitou technológiou výroby.

 

Mladé, ale slávne!

Za modernú klasiku môžeme považovať všetky stoličky, ktoré sa v katalógoch firiem usadili napríklad len pred niekoľkými rokmi, a napriek tomu že ich často nezdobia legendy, prepracovali sa do encyklopédií súčasného designu rovnako nevtieravo, ako Moloko do popových hitparád.  Je až prekvapujúce, že ani v tak ohranom designérském zadaní, aké predstavuje tvar stoličky, sa vývoj nezastavuje a my každým rokom pozeráme na nové myšlienky, prístupy a tvary.

Jedálenská stolička drevená Sára 313834

 

Dnes vám chceme predstaviť novinky na Aldu. Jedná sa o jedálenské stoličky vysokej kvality, českého výrobcu, ktorá ponúka netradičný dizajn a príjemnú cenu. Ponuka jedálnych stoličiek českého výrobcu  patrí k veľmi štýlovým a originálním. Jedálenské stoličky predstavujú spojenie jednoduchosti sa secesními prvky a vhodne doplní interiéry kuchýň a jedální z masívu, ktoré majú určitý, špecifický charakter, lepšie povedané design. Tieto jedálenské stoličky nájdete v kategórii nábytok z masívu. Dúfame, že sa vám tieto vysoko kvalitné výrobky budú páčiť.

Jedálenská stolička drevená Lady 321051