Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najnovšie trendy pre vašu obývaciu izbu

Našli sme pre vás originálne designy pre vybavenie vašej obývacej izby. Tie najnovšie trendy na náš trh prinášame až zo Španielska. Nadčasový dizajn s minimalistickými prvkami ako šitý na mieru našim malým bytom, ktoré návrhy obývacích stien, alebo ucelených zostáv pre kompletné zariadenie obývacej izby, veľmi pozitívne prijmú. Vyberať môžete z nepreberného množstva najrôznejších návrhov a každý z nich sa sústredí na niečo iné. Okrem obývacích stien je to celá škála tiež ďalších doplnkov, ako sú moderné komody a konferenčné stolíky. Veríme, že úplne nový, čerstvý vietor z preslneného Španielska vás príjemne naladí pre načerpanie inšpirácie a vo svojej obývacej izbe sa budete cítiť čo najpríjemnejšie to pôjde.

Nebojte sa experimentovať a v obývacej izbe spájať kontrastné odtiene

Ešte pred niekoľkými rokmi bolo synonymom pre dokonalý interiér vybavenie, respektíve aj nábytok tón v tóne. Buď bolo všetko v najrôznejších odtieňoch hnedej, či prírodného dekóru, alebo čierne. Španielsky výrobca však prevažnú väčšinu návrhu predstavuje vždy v spojení dvoch kontrastných odtieňov, ktoré však v dôsledku pôsobí veľmi harmonicky. Interiér potom nie je tak fádny, kedy určité diely nábytku neboli výrazné a to je škoda. Obývacie steny, ako samostatný diel nábytku sú potom navrhnuté tak, aby bolo možné zaobstarať v rovnakom duchu tiež komodu, alebo konferenčný stolík. 

Na ilustračnej fotografii obývacia stena ako celok a na druhej fotografii, už v návrhu kompletne vybaveného interiéru obývacej izby spolu s dizajnovo zodpovedajúcou komodou a konferenčným stolíkom. Jednoduché, plne funkčné a predovšetkým minimalistické poňatie vhodné napríklad do bytov panelákového typu. Ale aj do bytov, ktoré sú skrátka malé. Kombinácia tmavého dreva, samozrejme v imitácii so snehovo bielym odtieňom príjemne ladia. Musíme podotknúť, že okrem dizajnu vás môže španielsky výrobca osloviť aj kvalitou, ktorá je daná aj hrúbkou materiálu a to až 25, 30 mm. Laminát tak ponúka úplne iné vlastnosti, než sme zvyknutí. Svoje rozhodne robí tiež kvalitná povrchová úprava. A odtiene, či lepšie povedané ich širokou škálou nás španielsky výrobca dostal tiež. Posúďte sami.Španielsky výrobca sa pohráva s celou škálou odtieňov a tak z prírodných dekorov, máte na výber hneď z niekoľkých desiatok možných variantov. Ale aj spojenie bieleho odtieňa s niektorým z tmavých je v širokom výbere. Ponuka jednoduchých línií túto voľbu odtieňov pekne dopĺňa. Veríme, že v širokej ponuke najrôznejších dizajnov si vyberiete aj vy.