Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najväčší výber detských poschodových postelí

Ak hľadáte netradičný, originálny design poschodové postele pre vaše ratolesti, na nábytku Aldo takéto riešenie miesta na spanie pre dve i tri deti nájdete od francúzskeho, dánskeho i belgického výrobcu. Ponuka je naozaj pestrá a okrem miest na spanie ponúka rad ďalších prvkov, ktoré v malom interiéri detskej izby určite oceníte. Detské poschodové postele sa vďaka netradičnému, ale predovšetkým veľmi praktickému dizajnu stali najpredávanejším produktom na nábytku Aldo. Dnes vám chceme predstaviť, aké vôbec designy a aké riešenia sú dostupné a myslíme si, že multifunkčnosťou dizajnu budete prekvapení.

 

 

Detské poschodové postele z Francúzska

Dizajn poschodových postelí z Francúzska sa predovšetkým vyznačuje veľkým úložným priestorom. Ak máte pre svoje deti k dispozícii naozaj veľmi malý priestor pre zariadenie detskej izby, odporúčame obstaranie poschodové postele práve od francúzskeho výrobcu. Súčasťou poschodovej postele často býva aj šatníková skriňa, komoda, úložný priestor pod schodmi, alebo odkladacia polica na knižky. Často tu nájdete návrh poschodovej postele is prístelkou, máte tak riešenie miesta na spanie až pre tri deti. Na ilustračných fotografiách uvádzame najpredávanejšie poschodové postele za posledné dva roky a to už je čo povedať, keď sa dizajn tak dlhodobo udrží na čele predajnosti.

 

    

Patrová postel Bibop až pro tři děti, patrová postel Stim se šatní skříní (francouzský výrobce)

 

Sami môžete posúdiť dômyselnosť dizajnu týchto dvoch poschodových postelí, ktoré sme uviedli pre vašu predstavu. Na prvom návrhu, poschodová posteľ Bibop, je navyše prístelka pre tretie dieťa. Nechýba odkladací priestor pod schodmi, alebo na policiach, ktoré sú po obvode dolného aj horného lôžka. Ak nepotrebujete miesto na spanie pre tretie dieťa, stačí len neukladať do šuplíka matrac a máte klasický úložný priestor. Druhý návrh predstavuje poschodovú posteľ Stim, ktorá má obe lôžka nepravidelne umiestnená, nie je tu obvyklé riešenie lôžok pod sebou. Navyše ponúka šatníková skriňa, odkladacia polica au dolného lôžka policu na lampičku a knižky v podobe nočného stolíka. Aj tu je zreteľný dômyselný, veľmi praktický dizajn maximálne šetriace miesto v detskej izbe deťom na hranie. Poschodové postele francúzskeho výrobcu sú vyrobené z laminátovej dosky s hrúbkou od 18 do 25 mm. Hrúbka laminátu prispieva ku kvalite poschodových postelí.

 

 

Detské poschodové postele z Belgicka

Predovšetkým sú vyrobené z borovicového dreva, nie laminátov a tak už na prvý pohľad je rozdielnosťou materiálu viditeľná aj rozdielnosť v dizajne. Belgický výrobca ponúka môžeme povedať klasické poschodové postele, niektoré z nich však tiež ponúka úložné priestory, alebo prístelku v podobe šuplíku.

 

  

Pro milovníky tradičních designů klasické postele z masivu (belgický výrobce) 

Na prvej fotografii predstavujeme klasický dizajn poschodové postele z masívu tak, ako ho možno mnohí z vás poznajú ešte zo svojho detstva. Aj keď desaťročia známy, nemenný dizajn, stále patrí k veľmi obľúbenému riešeniu miesta na spanie v detskej izbe. Materiál dreva borovice je vďaka transparentnému laku zachovaný vrátane odtieňa a štruktúry. Druhá fotografia taktiež ponúka poschodovú posteľ z dreva borovice, ale je tu poznať už viac moderných prvkov. Rohové riešenie poschodové postele patrí tiež k veľmi vyhľadávanému. Belgický výrobca zvolil vodou riediteľný biely náter, často používaný pre zariadenie interiéru detskej izby pre dievčatá. Ak uprednostňujete prírodné materiály ako ekologické riešenie interiéru vašich detí, vaša voľba sa bude určite prikláňať k ponuke poschodových postelí z masívu.

 

 

Detské poschodové postele španielskeho výrobcu

Ak ste romantické duše a vaše deti milujú v detskej izbe detské motívy, potom pre vás je určená ponuka poschodových postelí z masívu dánskeho výrobcu. Nie je to ponuka len samotných postelí ako nábytku, ale ku každej poschodovej posteli môžete zaobstarať nepreberné množstvo dekorácií s detskou tematikou. Detské dekorácie pre malé kovboja, indiánky, pilóty, dekorácie s námetom rozkvitnutej lúky, alebo ako pre princeznú a princa. A poschodová posteľ s dekoráciami, to je úplne nový spôsob zariaďovaní interiérov vašich detí. Design týchto postelí je rôznorodý a ponuka tak veľká, že sme postele rozdelili na poschodové postele pre dievčatá a poschodové postele pre chlapcov.

 

Patrová postel Move      Patrová postel Matt

 

 

Ale unikátnosť je aj v samotnom dizajne, ktorý v sebe nesie prvky minimalizmu a tak je poschodová posteľ ideálnym riešením aj pre vybavenie izieb panelákového typu. Nechajte sa inšpirovať španielskymi rodičmi, ako bývajú ich deti. Nedostatok miesta v detskej izbe je problémom predsa na celom svete.