Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Najžiadanejšie poschodové postele práve v predaji

Veríme, že pre nikoho z vás nie je veľkým prekvapením, že práve riešenie detskej izby viacerých detí za pomoci poschodovej postele patrí k najčastejším. Môžeme tiež povedať k najobľúbenejším, predovšetkým pre maximálnu optimalizáciu priestoru, v ktorom predsa deti majú všetko, čo potrebujú a ešte musí zostať aj miesto na hranie aj po rozmiestnení všetkého toho potrebného nábytku. Maximálna ohľaduplnosť k danej miestnosti, ktorá je tak potrebná, vám naozaj zaistí tieto úsporné designy, na našich stránkach už takmer dve desiatky rokov v exkluzívnom zastúpení predovšetkým francúzskych a španielskych výrobcov. Dizajn, ktorý inde nenájdete, nábytok, ktorý je odskúšaný deťmi a fotografie, ktoré pre vás robíme z reálne zostaveného nábytku. Ale dnes sa nebudeme v našom rozprávaní venovať ani tak funkčnosti a prínosu týchto poschodových postelí, pretože popísané už bolo na túto tému veľa riadkov, ale predovšetkým tomu, čo je vo svete bytového designu na tomto poli nového. A nového je veľa. A hneď na prvom návrhu je zrejmé, čo je v designe nového.

Návrat k prírodným odtieňom v spojení s bielou, kedy prírodný odtieň sa vyznačuje veľmi výraznou štruktúrou imitácie dreva. Návrh, ktorý v žiadnej detskej izbe nezostane bez povšimnutia. Samozrejme nechýbajú šuplíky, ale netradičným prvkom je aj šatníková tyč. Ideálne riešenie pre tých z vás, ktorí si s ohľadom na veľmi malý priestor nemôžete dovoliť poschodovú posteľ so šatníkovou skriňou. A tu sa málinko zastavíme a hlavne môžeme prejsť práve k týmto dizajnom so skriňou, pretože patria tiež k veľmi žiadaným.

Poschodová posteľ s úložným priestorom, poschodová posteľ so šatníkovou skriňou

Jedna z najpredávanejších, pretože úspora miesta v detskej izbe je skutočne veľká. Jedinou chybou na kráse týchto návrhov poschodových postelí s úložným priestorom je skutočnosť, že dosahujú vďaka umiestneniu šatníkovej skrine takmer troch metrov. A to je rozmer, ktorý si bohužiaľ nie každý rodič v izbe detí môže dovoliť. Ale aj pre vás máme dobrú správu, pre tento rok v nových kolekciách, sme pre vás pripravili návrhy, ktoré je možné, alebo môžeme označiť za veľmi prínosný kompromis. Šatníková skriňa nie je v dvojdverovom prevedení, ale jednodverovom a razom aj vy, môžete túto nádhernú detskú poschodovú posteľ svojim deťom zaobstarať. A samozrejme, že aj v nových kolekciách zachovávame návrhy s objemnými skriňami. Sami posúďte, ktorý z návrhov je pre vás a vaše deti ten takzvane „dokonalý“. 

   

Veľkou novinkou je tiež reliéfna úprava povrchu, ktorá je väčšinou na priečelí skrine, či šuplíkoch. Novým trendom sú tak rozhodne aj pre detský nábytok designy, ktoré sú na nerozoznanie od nábytku pre dospelých. Možno väčšia elegancia, čo myslíte? Ako predajcovia však môžeme povedať, že je to rozhodne veľká zmena a tieto reliéfy predstavujeme pre tohtoročnú sezónu úplne prvýkrát. Prínos vidíme predovšetkým v tom, že poschodová posteľ bude dostatočne reprezentatívnym kúskom nábytku aj v čase, keď už budú deti väčšie, na rozdiel od príliš, až sladkých detských designov. Tým sa po niekoľkých rokoch väčšie deti bránia a v detskej izbe sa nebudú cítiť dobre. Ale poďme sa v našom rozprávaní posunúť o kúsok ďalej.

Poschodová posteľ pre tri deti

Dizajnér, ktorý ako prvý prišiel s týmto veľmi úsporným riešením, mnohým rodičom naozaj vyriešil, môžeme povedať ešte pred niekoľkými rokmi, neriešiteľné. Malá detská izba napríklad panelákové typu bývania a v ňom tri deti spolu, to je už pri jeho vybavovaní naozaj veľký oriešok. A tak veľká chvála týmto multifunkčným designom, kedy za pomoci poschodovej postele pre tri deti, zariadite aj veľmi malý priestor a vôbec nebude preplnený nábytkom. Úspora miesta značná, prístelka, ako tretie miesto na spanie úplne komfortné.

   

A ako sami môžete vidieť, ešte zostalo miesto na umiestnenie šatníkovej skrine. Tou najväčšou výhodou je, že tretie miesto na spanie v podobe šuplíka si deti samé môžu pod dolné lôžko zasunúť a vznikne tak veľmi ľahko miesto na hranie. Obľúbený dizajnový návrh aj na spanie dvoch detí, kedy prístelka je využitá len na občasné prespanie kamaráta, kamarátov. Ďalšou možnosťou je, že šuplík je využívaný ako klasický úložný priestor, ideálne na lôžkoviny. Ale čo malá izba pre jedno dieťa? Čo ponúkajú nové kolekcie detského nábytku?

Poschodová posteľ so stolom

Obľúbené riešenie detskej izby pre jedno dieťa, kedy aj napriek tomu, že máte len jedno dieťa, miesta nie je na rozdávanie alebo plytvanie? Aj tu patria multifunkčné návrhy k veľmi obľúbeným pre maximálnu ohľaduplnosť k priestoru. Áno, myslíte si správe, nemáme na mysli nič iné, než poschodové postele s písacím stolom, kedy okrem miesta na spanie a písacieho stola, dieťa získa aj celým radom ďalších úložných a odkladacích priestorov. V mnohých návrhoch pre tento rok, ani tu nechýba šatníková skriňa, ktoré je súčasťou celého návrhu.Ponúka možnosť zrkadlového zostavenia, šatníkovú skriňu možno umiestniť na ľavú aj pravú stranu. Páči sa nám členité delenie úložného priestoru, rovnako, ako rozmiestnenie daných prvkov, ako písacieho stola, políc, alebo vlastnej skrine. Písací stôl je dostatočne veľký aj pre školáka na druhom stupni. Naozaj vo veľkej skratke sme vám predstavili len pár náhodne vybraných „noviniek“ z kategórie poschodových postelí. Ale aj my ako predajcovia vieme, že nie každý rodič hľadá riešenie v podobe práve týchto návrhov. Aké sú teda ďalšie možnosti a čo nám prináša design pre rok 2024 aj pre ďalšie kategórie detského nábytku? 

Multifunkčné detské postele, riešenie viac "pri zemi"

Samozrejme myslené s nadsadením, ale vlastne pravdivo, pretože najväčší rozdiel oproti poschodovým posteliam, je v tejto kategórii riešenie miesta na spanie vašich detí skutočnosť, že lôžko nie je v takej výške, ale vlastne, ako sme spomínali, je naozaj viac pri zemi. Možno pre rodičov, ktorí predsa len majú z vysokých lôžok obavu. V ponuke multifunkčných detských postelí nájdete nepreberné množstvo možností, od návrhov, v ktorých je aj písací stôl, komoda, alebo len úložný priestor a lôžko, skrátka všetky možnosti, ktoré existujú u nás určite sú k dispozícii. Aj preto skupinu týchto postelí je výraznou zmenou dôraz na prírodný odtieň v spojení s bielym.Detská posteľ sa vlastným dizajnovým návrhom sústredí na maximálne využitie daného priestoru a úsporu miesta. Vďaka vyvýšenému lôžku vzniká priestor na umiestnenie komody, dvoch veľkých šuplíkov i písacieho stola a to všetko bez toho, aby ste museli uberať z priestoru detskej izby. Navyše deti vyvýšené postele milujú, rovnako, ako rad rafinovane skrytých, úložných priestorov. Všetko je navrhnuté, či povedzme rozmiestnené tak, aby dávalo zmysel a dieťa malo potrebné veci po ruke. 

Milí priatelia designu, ak ste milovníkmi všetkých nových trendov, odtieňov a sledujete, čo je vo svete bytového designu nového, na našich stránkach ste rozhodne správne. Nielen preto, že predstavujeme nábytok, ktorý inde nenájdete vďaka exkluzívnemu zastúpeniu, ale aj preto, že nie sme iba predajcovia, ale na dizajnových návrhoch sa tiež podieľame. Dnešné rozprávanie možno bolo najviac prínosné predovšetkým pre rodičov, ktorí sa práve chystajú na zariaďovanie detskej izby pred ďalším, novým školským rokom, ale ani vy ostatní u nás rozhodne nechýbate, pretože v ponuke nájdete naozaj všetko, čo s dokonalým bývaním súvisí.

Oslovili vás nové designy kolekcií na rok 2024 rovnako príjemne, ako nás, potom neváhajte, poschodovú posteľ objednajte práve teraz za zvýhodnenú cenu po celý mesiac máj, kedy novinky predstavujeme.