Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Naozaj priestranné šatníkové skrine

Hľadáte veľkú šatníkovú skriňu, ktorá by ponúkala dostatok miesta pre vás oboch? Hľadáte šatníkovú skriňu, ktorá by za nižšiu cenu nahradila finančne nedostupnou vstavanú šatníkovú skriňu na mieru? Dnes vám chceme predstaviť priestranné šatné skrine od francúzskeho výrobcu, ktoré si môžete vybrať v troch rôznych odtieňoch a každou zo skríň tiež v troch rôznych rozmeroch. Od najmenšej po najväčšiu, s tým že rozmerovo najväčší šatná skriňa má šírku až cez dva metre a s výškou platí to isté. Ponuka moderného dizajnu, skrine s posuvnými krídlami a členitým vnútorným usporiadaním vhodná pre umiestnenie do spálne, alebo predsiene. Z čoho teda môžete vyberať? A ako správne vybrať šatníkovú skriňu?

Biela šatníková skriňa

V kolekcii Celebrity od francúzskeho výrobcu si môžete vybrať hneď z niekoľkých rozmerov a to nielen v bielom odtieni. Ale teraz predstavujeme šatníkovú skriňu práve v bielom prevedení, ktorá patrí k veľmi obľúbeným. Šatníková skriňa s posuvnými krídlami, na ktorých sú umiestnené zrkadlá. Vnútorné usporiadanie najlepšie predstaví ilustračné fotografie. Posuvné krídla sú s bezpečnostnou lištou, ktorá zamedzuje prehnutie krídel. Šatníková skriňa v tomto prevedení je vhodná pre umiestnenie ako do spálne, tak napríklad predsiene. V kolekcii Celebrity venujte veľkú pozornosť nielen daným rozmerom, ale aj vnútornému usporiadaniu, ktoré sa líšia podľa typu skrine. Francúzsky výrobca ponúka celý rad samostatných dielov bieleho nábytku a tak môžete vybaviť v obdobnom dizajne celú spálňu a to za veľmi priaznivú cenu. Materiálom pre výrobu skrine sa stala laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.



Ako iste sami vidíte, vnútorné usporiadanie je naozaj praktické. Priestor je rozdelený na dve časti, každý tak môže mať svoj priestor. Výhodné je aj to, že môžete kúpiť do skrine police navyše. Materiálom je laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Ponuka šatníkových skríň v ďalších dostupných odtieňoch je tiež veľmi zaujímavá a skrine vám predstavujeme na ilustračných fotografiách, už zasadené do interiéru spálne.

Šatňové skrine v odtieni káva a imitácii dreva dub

Ak preferujete iný odtieň, ako biely, máme pre ponuku šatníkových skríň v odtieni dub a káva. Najvyššie posúdite šatníkovú skriňu, keď ju predstavíme už v interiéri spálne a to s ďalšími dielmi nábytku, ktoré sú tiež dostupné a pochádza takisto z ponuky francúzskeho výrobcu. Šatňové skrine ponúkajú najrôznejšie vnútorné usporiadanie a veľkosti a tak venujte ich výberu zvýšenú pozornosť. Aj keď vyzerajú takmer identicky, sú naozaj rozdielne.

   

Na prvej fotografii predstavujeme skriňu v odtieni kávy a to v najväčšom možnom rozmere. Spolu so skriňou je v návrhu interiéru tiež posteľ Alpha s dvoma zásuvkami v identickom odtieni. Môžete tak zariadiť všetko, čo vo vašej spálni potrebujete za zlomok ceny. Druhý návrh je spálňa Romy, kde je súčasťou vybavenia tiež šatníková skriňa, ale už v prírodnom odtieni, konkrétne imitácii dreva dub. Ponuka je široká a dnes si iste každý nájde svoju vysnenú šatníkovú skriňu, aby mal každý dostatok miesta.