Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Naozaj zdravý spánok, spálne z masívu

Nábytok z masívu dnes, to už nie je mohutný, svojim dizajnom zastaraný nábytok. Aj keď aj taký je stále mnohými milovaný a často sa štýlový nábytok z dreva borovice vyhotovuje na chaty a chalupy. Dnes však chceme osloviť milovníkov moderného dizajnu, predstaviť nábytok z masívu v úplne inej podobe. V ponuke francúzskeho výrobcu sme pre vás našli hneď niekoľko inšpirácií pre zariadenie spálne z masívu, kedy môžete spojiť moderný dizajn so zdravotne nezávadným materiálom. Poďme si dňa o spálňach z masívu povedať niečo viac.

 

 

Prírodné materiály predovšetkým do spálne

Prírodné materiály majú hneď niekoľko výhod. Veľmi pozitívne pôsobí na psychiku človeka a tým tiež ovplyvňujú v maximálnej miere kvalitu spánku a drevo ako materiál je samozrejme zdravotne nezávadné. Pre moderné designy spální sa najčastejšie francúzsky výrobca prikláňa k používaniu dubového dreva. je síce finančne náročnejšie, ale jeho kvality sú naozaj vešpier. Dubové drevo má vysoký stupeň tvrdosti a tak sú dané diely nábytku odolné voči mechanickému poškodeniu. Dubové drevo nie je tak pórovité ako drevo borovice, preto nepohlcuje v tak veľkom množstve prach. Tiež sa hovorí, že dub najviac ovplyvňuje pozitívne naše rozpoloženie. Čo vám môžeme ponúknuť z tohto materiálu do vašej spálne?

 

Značkový nábytek do ložnice Nova Solo

 

Odtieň pôvodného dreva v surovom stave sa tým samozrejme zmení, je zlatistý či môžeme riadia medový. Konkrétne na fotografiu vám predstavujeme veľmi moderný dizajn spálne z borovicového dreva v spojení s mdf doskou. V našej ponuke nábytku do spálne nájdete celý rad samostatných dielov, obľúbená je kategória manželských postelí z masívu. Ak vám to váš rozpočet nedovolí, môžete si napríklad zaobstarať len posteľ z masívu ak tomu kvalitný matrac.

 

 

Na ďalších fotografiách môžete posúdiť pôvodný odtieň borovicového dreva na nábytku. Drevo bolo ošetrené tak, aby zachovalo svoj odtieň. Tieto designy patrí k veľmi obľúbeným. Aj tu môžete vidieť veľmi moderné línie nábytku. Niekedy je pre moderné designy spální využité ako efektného prvku štýlových úchytiek, niekedy je naozaj všetko do posledného detailu v modernom dizajne. Voľba už je na vás. V každom prípade, vďaka jednoduchým líniám nábytku z masívu už nič nebráni tomu zaobstarať si spálňu z masívu aj do malého interiéru. Čo je často problém treba u rustikálneho, alebo štýlového nábytku a to práve pre mohutnosť dizajnu.

 

        

 

Nábytok z masívu sa po niekoľkých rokoch stagnácie opäť vracia do našich domácností a my tomuto nábytku venujeme na našich stránkach veľký priestor. Pred nedávnom sme vám tiež predstavili celý rad unikátnych designov detských izieb z masívu, nájdete u nás tiež nábytok z masívu do jedálne. Môžete vyberať tiež z nepreberného množstva odtieňov dreva a okrem dubového ponúkame tiež drevo borovice. Nábytok z masívu má a bude mať v našej ponuke vždy svoje miesto.