Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Našli sme pre vás nadčasový detský nábytok

Dnes vám predstavíme úplne nový, unikátny koncept. Dizajnový nábytok pre vybavenie detskej izby a študentskej izby. Úplne nový pohľad na zariaďovanie interiéru detí školského veku, netradičné prvky pre študujúcie deti. Dizajn je veľmi dômyselný a môže osloviť najmä rodičov dvoch detí s veľkým vekovým rozdielom, alebo rodičov s jedným dieťaťom keď je k dispozícii pre zariadenie detskej izby len veľmi málo miesta. Nábytok možno samozrejme taktiež využiť pre dve deti podobného veku, v ponuke nájdete detskú posteľ s prístelkou a ako jediná táto kolekcia ponúka tiež študentskú posteľ s prístelkou. Kombinácii pre vybavenie izby vašich detí je celá rada tiež v nadväznosti na ponuku postelí v niekoľkých možných rozmeroch miesta na spanie. Ale najviac u tejto kolekcie napovedia predovšetkým fotografie.

Dětský nábytek Bo7 grafit   Dětský nábytek Bo7 pink pro holky

V kolekcii nájdete dva typy prísteliek. Na prvej fotografii prístelok ku študentské posteli s rozmerom miesta na spanie 120x200 cm. Prístelok okrem miesta na spanie o veľkosti 90x190 cm, ponúka tiež úložný priestor a dokonca dva látkové sedáky. Keď prístelku zasuniete pod posteľ len z časti a sedáky zostanú vonku, vznikne zaujímavé miesto na posedenie. Látkové sedáky sa dajú zložiť a jednoducho vyprať. Ostatne to isté platí tiež pre veľký vankúš, ktorý má funkciu čela postele. Aj ten môžete jednoducho z postele vziať a vyprať. Súčasťou postele sú však ďalšie praktické prvky ako je nabíjačka na smart phone, alebo látkový vreckár, ktorý je možné umiestniť po celom obvode postele. Ak zaobstaráte k posteli aj nočný stolík, získate vlastne okrem stolíku aj taburet s látkovým sedákom, ktorý je pod nočným stolíkom zasunutý. Áno asi to znie zložito, ale fotografia napovie viac. Ďalšou možnosťou je klasický prístelok, ktorý je vhodný k detskej posteli o menšom rozmere a to pre veľkosť matraca 100x200 cm. Aj tu prístelok ponúka rozmer miesta na spanie 90x190 cm, ale nie je tu už úložný priestor a miesto na posedenie. Prvá fotografia na ktoréj vidíte študentskú posteľ s prístelkou je vhodná pre deti s väčším vekovým rozdielom, druhá fotografia zase riešenie miesta na spanie pre deti s malým vekovým rozdielom. V neposlednom rade je tu ešte posteľ s rozmerom miesta na spanie 140x200 cm, ku ktorej možno tiež prístelku dať. Voľba je na vás a na tom, koľko miesta máte k dispozícii, predovšetkým ako veľká je miestnosť pre vybavenie detskej izby.

Studentská postel Travel

Klasické postele sme vám predstavili. Ďalšou možnosťou je detská posteľ s rozmerom miesta na spanie 100x200 cm a naozaj veľkým úložným priestorom, ku ktorému je prístup pomocou zdvíhacieho roštu. Úložný priestor je hlboký aj vďaka vyvýšenému miestu na spanie. Táto posteľ je vhodná do malého interiéru, kde nemáte miesto ani na komodu či šatníkovú skriňui. Design je teda veľmi funkčný a ani u tejto postele nechýba nabíjačka samrt phone a látkový vreckár. Aj tu je čelo postele v podobe vankúša snímateľné.

Písací stôl do detskej izby rozhodne patrí

V čase, keď vaše dieťa začne byť školopovinné, už nie je žiadny rozumný dôvod prečo nekúpiť písací stôl. Školopovinné dieťa písací stôl jednoducho musí mať, rovnako ako kvalitnú posteľ a matrac. Tieto veci považujeme za tie najviac dôležité prvky v detskej izbe. Ostatné môže počkať, ale namiesto na spanie a miesto na učenie nie. Moderný dizajn úplne zmenil aj podobu písacích stolov. Aj tie dokážu ponúknuť niečo navyše a písací stôl, ktorý vám predstavujeme na fotografiách je pre školáka aj študenta ideálne. V kolekcii tiež existuje niekoľko variantov, stôl bez úložného priestoru a nadstavce, alebo stôl s týmito komponentmi a vždy môžete vyberať ešte s rozmerovo väčšie a menšie varianty.

Psací stůl Gaming


Dizajn je vhodný aj pre dospelú osobu, napríklad pre vybavenie kancelárie. A páči sa nám tiež možnosť obstarania dizajnové detskej stoličky, ktorá sa k písaciemu stolu hodí. Ale je toho oveľa viac, pretože okrem nábytku môžete ešte zaobstarať doplnky a dekorácie. Trebárs stropné osvetlené, stolnú lampu, štýlový koberec, obliečky k posteli a dokonca aj závesy. Vlastne nepotrebujete dizajnéra. Ak sa vám páči návrh nášho dizajnéra, stačí všetko preniesť do vášho interiéru. Alebo vďaka širokej ponuke dielov si vy sami vytvoriť úplne originálne vlastný koncept.